Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Teraz spotykając się z dziewczyną w wieku 20-24, nie ma sensu pytać, czy ma tatuaż, tylko od razu: jaki i gdzie, bo to, że jakiś ma, to niemalże z góry wiadomo.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#tatuaze #przemyslenia #przemysleniazdupy #modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d3ff42bb3ff8883ce07dad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam nic przeciwko tatuażom, no chyba że są wieśniackie - wtedy się lekko uśmiechnę z zażenowania.
Jeśli tatuaż jest dobrze zrobiony i to coś bardziej kreatywnego niż myszka Mikke, jaskółka, czy inny ptaszek Staszek albo jakieś #!$%@? po łacinie, to wtedy jestem nawet za.
No ogólnie ostatnio jest moda na "bycie sobą" w sposób czasami nawet przesadny, ale uważam, że to dobrze. Nawet jak mi się coś nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pytanie czy podobają się tatuaże to jak pytanie czy podobają się obrazy. Jak są wykonane przez dobrego tatuatora, w trafiającej do mnie stylistyce - to tak, podobają mi się.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej
  • Odpowiedz
Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.


@AnonimoweMirkoWyznania: Co za bullshit. Statystyki z dupy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania >> O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet?

Jak dziewczyna jest nudna i nie ma nic do zaoferowania to żeby się wyróżnić ubierze się na żółto, jebnie niebieskie włosy albo zrobi sobie tatuaż żeby myśleć że jest taka wyjątkowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: jak widzę ile powstaje studiów tatuażu i ile osób robi tatuaż, to aż bym zainwestował w studio do usuwania tatuażu, bo statystycznie na takie usługi też powinno być coraz większe zapotrzebowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz