Wpis z mikrobloga

@Gandezz: I w każdej jednej reklamie SUVa czy jakiegoś crossovera #!$%@?ą bo jakiś bezdrożach, pustynnych drogach zboczach wulkanu a w rzeczywistości trasa ogranicza się do jazdy ze szkoły po dzieci i do supermarketu XD
  • Odpowiedz
@cwlmod: no właśnie oczywiscie że wyratuje bo od tego jest, a napisałeś tą ciekawostke w taki sposób jakoby brałbyś pod uwagę 4x4 przy kupnie auta, pod kątem że uratuje z poślizgu podczas ulewy co jest bzdurą.
  • Odpowiedz
@qesq: tacy ludzie kupując 4x4 ciągną za sobą przez całe życie ten napęd ważący dodatkowe 100kg i wykorzystają go 3 razy przez 200.000km


@bruhh: To znaczy że niepotrzebnie kupili budę SUVa, bo był im potrzebny tylko 3 razy. Trzeba było kupić zwykle kombi.
  • Odpowiedz
  • 4
Naczelny fan SUV tutaj widzę nie ma pojęcia o czym pisze co jest logiczne bo jest fanem SUV. Większość 4x4 jest odczuwalna prawie cały czas jeśli nie jeździsz jak dziadek i zdecydowanie pomoże wyjść z poślizgu. Lektura o np. nowszych Haldexach wymagana.
  • Odpowiedz
przy kupnie auta, pod kątem że uratuje z poślizgu podczas ulewy co jest bzdurą.


@plottwist: To nie ja zacząłem takie bzdury opowiadać. Podałem przykład, że 4x4 nie jest właśnie do tego potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po prawej jeszcze dodaj notoryczne parkowanie na zakazach i miejscach dla niewidomych. „Ja mam duże i mnie zarysujo”


@Zordon_: Trochę obrony suviarzy (ale nie do końca). W rodzinie ktoś kupił gigantycznego suva. W efekcie nie ma gdzie parkować bo wszystkie miejsca są zbyt wąskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tacy ludzie kupując 4x4 ciągną za sobą przez całe życie ten napęd ważący dodatkowe 100kg i wykorzystają go 3 razy przez 200.000km


@bruhh: napęd 4x4 wykorzystuję każdej zimy i nie tylko w górach, auta po prostu nie da się wyprowadzić z równowagi. Dodatkowo dość często robię sobie wypady zimą na treking, a wtedy to po prostu nieocenione udogodnienie :)
  • Odpowiedz
@Gandezz: Znajomy który nie miał stałego dochodu oprócz renty kupił na kredyt jeepa za prawie 100k, sam ma 1,60 w kapeluszu XD Dla kogoś kto ma małe jajka może połechtać trochę ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Spalanie dobre, więcej miejsca w środku


@dunayer: to urojenia. Spalanie będą miały wyższe od porównywalnych konstrukcji na niższym zawieszeniu, bo są większe (większe opory) i cięższe.
Z tym miejscem w środku to też ostrożnie, takie X5 nie ma podejścia np. do przednionapędowego Mondeo.
  • Odpowiedz