Wpis z mikrobloga

  • 0
@dlomlo mylisz się kolego, przynajmniej od kilku generacji xDrive jest stały i może się ewentualnie odpiąć, domyślny setup to 40/60 z przewaga rwd a w zależności od warunków może podzielić się do 100/0 lub 0/100
  • Odpowiedz
Porównaj sobie spalanie, np Ceed vs Sportage.


@dunayer: no porównuję i odpowiednio dla diesla (ten sam silnik) Ceed ma 5,1, a Sportage 6,7.
To jest ponad +30% do tego co spala Ceed!

W benzynach na stronie nie widzę bardzo zbliżonych, więc popatrzmy na cenniki i
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: To powiedz jakim cudem autem z torsenem mogę jechać szybciej po łuku od innych uczestników ruchu? Pomijam ruszanie zimą. Od razu odpowiem pedale: nie mam ESP.


Moze takim ze nie kazdy wie ze bierze udzial w twoim wyimaginowanym wyscigu?XD
  • Odpowiedz
Jak dla mnie te 20-30% to dużo. To bardzo dużo.


@MisPalkis: To masz jakis wyższy poziom świadomowiści skoro 1l różnicy to dużo przy 2 segmentowej różnicy w komforcie ;) Serio spalanie między 6 a 7 to powód do rezygnacji z wygodnego suva? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Typie, to podaj mi ten sam segment, sam wyskoczyles z koreanskim gownem. Dla mnie komfort jest wyzszy w zwyklym nadwoziu, nie lubie wysokiego srodka ciezkosci w tych suvach
  • Odpowiedz
Dla mnie komfort jest wyzszy w zwyklym nadwoziu


@MisPalkis: To jest zwyczajna nieprawda. Większe koła (bez absurdalnie dużych felg) daje zawsze lepszy komfort. Jeżdżąc tucosem bez n-line to tak jakbyś jeździł e klasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MisPalkis: Komfort to komfort. Możesz sobie mówić czarne na białe ale kogo to obchodzi?

PS Suvy nie są niestabilne. Po prostu się bardziej bujają przez miękkie zawieszenie i wyższy środek ciężkości. Zwykłe auta też prowadzą się tak samą jak mają miekkie zawieszenie - np corolla
  • Odpowiedz
@MisPalkis: No przecież sam podałeś przykład xD Ja jeździłem x3 w trasie i spalanie średnie 8 litrów gdzie moim hot hatchem mam 11 jest naprawdę niskie. Co mi z tego że bmw 3 spali 6.5-7 skoro x3 jest po prostu wygodniejsze? Przy mocy 190 koni czy to jest seria 3 czy x3 to jeździ się kanapowo. Większość ludzi woli toyoty z turbo kanapowym prowadzeniem, więc dlatego wybierają suvy, bo dla
  • Odpowiedz
@cwlmod: whoa, spokojnie, przytaczam element, do którego się odnosiłem na początku: "Spalanie dobre, więcej miejsca w środku"

Spalanie jest gorsze, wcale nie dobre, bo są lepsze.
Z miejscem w środku - analogicznie porównując kombi i SUVa, często kombi ma więcej miejsca.

Preferencje? Stary, niech jeden sobie jeździ maluchem, a drugi autobusem, ale nie zakrzywiajmy faktów pod tezę
  • Odpowiedz
Spalanie jest gorsze, wcale nie dobre, bo są lepsze.


@MisPalkis: Suv zawsze będzie wiecej palił ale jest to tak mała różnica, że jest to pomijalny aspekt

Z miejscem w środku - analogicznie porównując kombi i SUVa, często kombi ma więcej
  • Odpowiedz