Wpis z mikrobloga

@sprynek zazdro xD zostaje mi się pocieszać że i tak taniej niż wynajem xD Gdyby nie choroby i inne problemy miałbym pewnie 5% ale nawet przy 9 miałbym lepiej niż na wynajmie :) więc te 7,5 jakoś przełknę. Kiedy kupiłeś? I co z wakacjami ja całe wrzucam na nadpłatę i zmniejszam ratę o 80 pln

@szitpostforreal Twoje twarde wyliczenia pewnie mówią, że Opowi najem by się bardziej oplacal chociaż mógł kupić mieszkanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sprynek zazdro xD zostaje mi się pocieszać że i tak taniej niż wynajem xD Gdyby nie choroby i inne problemy miałbym pewnie 5% ale nawet przy 9 miałbym lepiej niż na wynajmie :) więc te 7,5 jakoś przełknę. Kiedy kupiłeś? I co z wakacjami ja całe wrzucam na nadpłatę i zmniejszam ratę o 80 pln


@KakaowyTaboret: na blogu M. Iwucia jest kalkulator z różnymi scenariuszami, zajrzyj i przelicz sobie co bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sprynek: ale gościu, nawet nie wiesz, ile przepłaciłeś względem rat na zmiennej, gdy było zero, HRUM kwiii!

To po prostu konsekwencja użycia mózgu i umiejętności czytania ze zrozumieniem umów. To w sumie powinno być umiejętnością dorosłego Polaka z definicji, ALE NO KURDE patrząc na Polaków to kurde halincia mam wątpliwości.

Niskie na cały credo, czy na jakiś czas?
@linijkana20cm jestem na tel. Do tego 8h 5 dni w tygodniu pracuje w Excelu więc nawet nie odpalam xD

Sprawdziłem że dzięki wakacjom kredytowym zmniejsze ratę o 80 złotych miesięcznie spłacając 4% pozostałego kapitału. Mój bank czasami powoli księguje nadpłaty więc jeszcze nie wiem czy kasę nadplace w lipcu czy grudniu ;)