Wpis z mikrobloga

@Kicend: może być zając. W każdym razie coś co nagle wyskakuje znienacka.
Jeżeli ktoś poczuł się, że go pouczam to przepraszam. Miałem zupełnie inną intencję. Napisałem to w ramach ciekawostki. Nie, może wszyscy to wiedzieli, ale uznałem że warto to napisać.
  • Odpowiedz
No są pasy przecież a ewidentnie widać w 3 sekundzie ze rowerzysta zgodnie z przepisami schodzi z roweru żeby bezpiecznie przejść. Wina kierowcy niestety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ustrojstwo: pedalarz z filmu geniusz normalnie XD
Jak mówią, że to stare to może jest szansa, że facet już nie żyje z nami po dziś dzień?
@WCB9968: i zapewniam, że każdy MYŚLĄCY człowiek jeździ tak samo. A ze niektórym czasem odcina mózg, to się dzieją takie kwiatki jak z filmiku. Chociaż tutaj to już odmóżdżenie w zaawansowanym stadium, trzeba być naprawdę debilem prymasort żeby takie cos #!$%@?ć XD
  • Odpowiedz
@reddin: ja generalnie jestem w 100% team rowery, znam te statystki i ogólnie zgadzam się z tobą… ale w tym konkretnym wątku wyglada jakbyś bronił tego rowerzysty z filmiku i zrzucał winę na kierowcę. A tutaj gość dosłownie wyleciał z krzaków jak samochód już wjeżdżał na pasy. Tego się nie da obronić IMO, kierowca nie miał szansy go zauważyć w porę i rowerzysta to po prostu idiota robiąc takie manewry.
  • Odpowiedz