Wpis z mikrobloga

@Mecha_Wykalaczka: tak, tak. Jestem odklejony ;) tak samo jak art. 100 kodeksu pracy ;) swoją drogą, po #!$%@? mi KPiR kogoś, kto postuje na tagu życietruckera? xD mam się ekscytować do KPiR kogoś, kto zarabia może 3000 euro netto?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reznerek: nie taguje nic na życiu truckera odklejony paciaju xD czytać ze zrozumieniem też najwyraźniej nie potrafisz xD Idź tam starej pomoc w obiedzie, będzie miała jakiś pożytek z pewnie 35 letniego pasożyta na kwadracie
  • Odpowiedz
@reznerek: No tak. Robota mało ambitna, wiec pan gryzipiórek pogardza xD
Z pięciu stereotypowych programistów musi słuchać #!$%@? takich scrum ważniaków, żeby wyrobić to samo, co ja swoimi autami zarobię. Ale #!$%@?, lepiej posądzić kogoś o wąskie horyzonty, samemu nie widząc dalej niż koniec swojego biurka xD
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: ale ty masz człowieku nasrane w głowie. Najpierw do mnie wyskakujesz z KPiR, a jak ja mówię, że przychody truckera nie robią ja mnie wrażenia, to mówisz, że gardzę robolami. Jezu, stereotypy są jednak prawdziwe - tego zawodu nie wybierają inteligentni ludzie. Zachowujesz się jak ten typ, co zadaje pytanie "czy przestał pan już gwałcić swoją żonę", gdzie cokolwiek rozmówca odpowie, to będzie źle ;) dla mnie ktoś, kto
  • Odpowiedz