Wpis z mikrobloga

@Fortyk: CHOĆ ULECZALNA TO NIELEGALNA FUNDACJA 4:20 HEHE JAMAJKA BYŁEM NA RAJU NA ZIEMI MŁODZIEŻ POTRZEBUJE ROZWIĄZANIA NAJBARDZIEJ PALĄCEGO HEHE PROBLEMU JAKIM PRAWEM ZIÓÓÓÓŁKO NIELEGALNE EHHHH PATOPROHIBICJA MASAKRA JAK ZOSTANE PREZYDENTEM W 2040 TO ZIÓÓÓÓLKO W KAŻDEJ SZKOLE I O 4:20 BEDZIE APEL KU CHWALE JAMAJKI
KazachzAlmaty - @Fortyk: CHOĆ ULECZALNA TO NIELEGALNA FUNDACJA 4:20 HEHE JAMAJKA BYŁE...

źródło: comment_1657866309C9tPEJxmySBbfClaOnYnk2.jpg

Pobierz
nie zgadzaja sie z jego zdaniem.


@owsikalfred: xD

Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem. Co innego jest mieć odmienne zdanie i rozmawiać na ten temat (tak jak w moim pierwszym komentarzu gdzie nie było ani jednej inwektywy w twoją stronę), a co innego wkładać komuś coś w usta, tworzyć jakieś farmazońskie zarzuty i bezpodstawne sugestie.

Usuń konto
@Fortyk: Ależ to jest trafne. Jakieś parę lat temu gadam z kolegą marichuaniarzem(oczywiście twierdził, że to nie uzależnia mimo już jednej wizyty w MONARze xD), powiedzmy, że o samochodach(temat nieistotny to tylko przykład) i nagle on urywa zdanie w połowie. No i tak czekam bo myślałem, że myśl zbiera czy coś, no ale mija dłuższa chwila i się go pytam, że co w końcu z tym autem, a on "jakim autem".
@Fortyk zielone to dobra alternatywa dla wódki ziomki. Chlekesz codziennie jesteś alkoholik, palisz codziennie jesteś narkoman. Gdybym miał wybierać to wolę codziennie jarać niż łoić wódę. Ale wykopki srają pod siebie bo nawet nie próbowali a #!$%@?ą. Najlepiej niczego nie używać ale jeśli już to zioło > alko. Krócej działa, mniej szkodzi i tak nie #!$%@?. Chce się śmiać i się czujesz miękko, w sumie to tyle. Po alko drzesz morde, ledwo