Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 150k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 8k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nie mówcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brać hajs na to wszystko?

#warszawa #trojmiasto #hajs #pieniadze #inflacja #korposwiat #zarobki
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinkapl: a co nie mam racji? Przecież to jest dla Polaka sufit, a u Niemców pensja baby z marketu na kasie. 1600 euro rzeczywiście rewelacja. Jedz do innych krajów, zobacz jakie są ceny na świecie i zobaczysz, że u nas praktycznie najdrożej jest.
  • Odpowiedz
@Viado Ale w dzisiejszych czasach 8k to nie jest jakoś bardzo dużo. Zwłaszcza w mieście typu Wawa. Jak kiedyś pisałem, że klasa średnia zaczyna się od 10k/os. to zostałem wyśmiany...
  • Odpowiedz
  • 1
@Viado jak masz gdzie mieszkać i nie masz, żadnych obciążeń to możesz odkładać nie będąc rozrzutnym 4k miesięcznie spokojnie. Bierzesz furę w leasing na firmę 3000 netto na 5 lat i jeździsz nowym autem z salonu. To są często ludzie którzy, nie odkładają tylko wydają wszystko jak leci. A nie odkładają bo nie muszą jak ojciec ma 4 mieszkania na wynajem w Wwa.
  • Odpowiedz