Wpis z mikrobloga

#siedlce #pomagajzwykopem #koty #kot
Mirki i Mirabelki, na początek przepraszam, że znowu wołam tyle osób. Wiem, że nie każdy życzy sobie wołania do plusowanego wpisu, więc robię to po raz ostatni. Kolejne wpisy z aktualizacją zdrowia kotki będę tagował #adolfinazdrowieje więc każdy zainteresowany może dodać do obserwowanych albo zczarnolistować. Tyle tytułem wstępu.

Przechodząc do meritum - chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować za udział w zbiórce
https://zrzutka.pl/eazz6v
Nie spodziewałem się aż takiego zaangażowania - 1200 złotych pękło w dosłownie parę godzin, kwota przebiła zakładaną sumę i mamy nadwyżkę, która przyda się podczas kolejnych wizyt u weta i takie rzeczy jak jedzenie oraz żwirek w przyszłości. Najbardziej rozbawił mnie "papieski grosik" z kwotą 21,37 od pani, która podpisała się jako @analogiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wdzięczny jestem za każdą wpłatę, czy to 5 złotych, czy 300 które wpłacił kolega podpisujący się @humpf . Na razie odebraliśmy drapak, kuwetę oraz feromony, które mają pomóc kotom się zaakceptować.

Dzisiaj pierwszy raz zmienialiśmy jej opatrunek, spociliśmy się z lubą, ale już wiemy jak to zrobić, więc kolejne razy będą łatwiejsze. Kolejną wizytę u weta mamy zaplanowaną na wtorek, to najpóźniej wtedy zrobię kolejne update, ale w razie jakichkolwiek pytań o zdrowie kotki, można śmiało pisać.

A na koniec widok, jaki przywitał mnie dzisiaj po powrocie z pracy. Oczywiście na moim (jeszcze?) łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AlbertWesker - #siedlce #pomagajzwykopem #koty #kot
Mirki i Mirabelki, na początek p...

źródło: comment_16578126452299ZNQUR6rFs8wNiSuAaw.jpg

Pobierz
  • 20