Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: @WiktorekS:
Pierwszy link - absolutne #!$%@?. Ten dzieciak urodził się wyglądając jak dziewczynka ale mając męskie gonady. Nie wystąpiła żadna "zmiana płci" - dziecko urodziło się z pewnymi zaburzeniami jako intersex i musiała zostać przeprowadzona operacja żeby dziewczynka mogła dorastać przynajmniej wyglądając w pełni tak powinna.
https://www.hrlc.org.au/human-rights-case-summaries/2017/4/21/queensland-family-court-approves-sterilising-surgery-on-5-year-old-intersex-child
Drugi link - podobna historia, #!$%@?. Ten 3 latek miał "children's gender dysphoria had biological foundations", więcej info ciężko znaleźć ale biorąc
I to jest niestety pełzający sukces Lewicy, że coś co kiedyś wydawało się absurdalnym żartem, teraz co prawda jest nadal absurdalne ale już wdrażane w życie. 15 lat temu niebinarna nauczycielka i matka zmieniając płeć 5. latkowi byłaby zagadnieniem skierowanym tylko i wyłącznie dla psychiatrii/psychoterapii.


@l-RAD-l: brawo to cos nie bedzie w stanie skutecznie nauczyc komunikacji dzieci ktore sa mu dane pod nauke xD ja bym od razu pisal do kuratorium
@ziele_angielskie: dobra, dobra. Teraz to ty manipulujesz. W pierwszym linku nawet w którym pisałem jest napisane o tym ze dziecko mialo gruczoły dziewczynki i chlopca.
Natomiast w drugim nic o tym nie ma, dlatego też służby zaczęły się tym interesować. Na dodatek dziwnym trafem inne dzieci tej rodziny mają też problemy z tożsamością płciową.
@Ktore_to_juz_konto:
rzeczywiście nikt nigdy nie zatrudnił w polskiej szkole nauczyciela z problemami XD. moja polonistka w liceum ludziom, którzy się spóźniali kazała śpiewać wlazł kotek na płotek, żeby mogli wziąć udział w lekcji. ja dostałem raz 15 minutowy #!$%@?, bo jako jedyna osoba w klasie oddałem kartkówkę na kartce ułożonej horyzontalnie, a nie wertykalnie - powód #!$%@?: "wyobrażasz sobie, jak dużo czasu dodatkowego zajmie mi sprawdzenie twojej kartkówki?", efektem było przepisanie
@Corranh: po pierwsze większość tego co podaje biblia to prawda historyczna, po drugie kościół nie zajmuje się historią, tylko duchowością - a to naturalna potrzeba ludzi jako wyższych jednostek.
Tak czy inaczej prawica nie jest i nigdy nie była za religią w szkołach, ale rozumiem że to jedyna linia obrony "jesteśmy jebnięci ale jest religia".
@Corranh: bo jest problemem. Zamiast ograniczac problemy i likwidowac isteniejace od dawna (religia w kosciele), to nowe sa tworzone. Ale coz, nie dziwi mnie , ze typowy lewak jedyne co potrafi powiedziec jak mu sie wytknie glupote to 'a u was bija murzynow'.
@Ktore_to_juz_konto:
Absolutnie nie manipuluję. Ty opisałeś ten artykuł jako "zmianę płci" kiedy to się po prostu nie wydarzyło. Dodatkowo, twój artykuł tylko leciutko opisuje dlaczego ta sprawa była w sądzie i jakie są podstawy biologiczne.
"Australijski sąd rodzinny przychylił się do prośby rodziców, którzy chcieli, by ich pięcioletnie dziecko zostało poddane operacji usunięcia męskich gruczołów płciowych, tak aby - choć z genetycznego punktu widzenia urodziło się jako chłopiec - mogło dorastać
@Corranh: to jak typowy lewak masz 'a ksionc dzieci molestuje'. Tak lepiej ? Wiem, ze powazna dyskusja, kompromis itp. to za trudne, latwiej sie krzyczy gimboateistyczne hasla i zbiera atencje od innych kultystow z wiary gimboateistycznej.