Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: takie założenie, normalnie ludzie płacili za ogrzewanie w ciągu roku załóżmy 5k, teraz to będzie 12,5k i załóżmy to dla tych ludzi spore obciążenie finansowe a on chce żeby ludzie ocieplili sobie nagle domy za wszystko nie wiem ile wychodzi z 60k? Generalnie kiedy ludzie są przy kasie to raczej myślą o tym w pierwszej kolejności ale kiedy z kasą jest krucho to chyba tym mczem sobie mają te domy
Właśnie rozładowuje 3 kubiki drewna na zimę, bo przy takich twittach zastanawiam się czy nie przyjdzie nam całą zimę w kominku grzać, patrząc na problemy z prądem i gazem. Dwa kubiki zostały jeszcze z poprzedniego roku. Niestety teraz ceny drewna 2x droższe.

Do tego nie wiem czy wiecie ale od 1 lipca rząd podniósł podatek na drewno kominkowe z 8% na 23%. Dziękuję Pan PiS
@asiajasiabasia: Zgadzam się. Też mi od nich daleko, naprawdę. Ale jak nienawidze manipulacji TVP i uważam to za gownodziennikarstwo tak po drugiej stronie też się zdarzają.
Kto ma w dzisiejszym świecie czas i ochotę weryfikować informacje?
Jak oglądasz TVP to świat jest mlekiem i miodem płynącym i wszystko winna TUSKA (fur Deutchland)
Jak oglądasz TVN to oczywiście dużo subtelniej ale kontekstu tego tweeta raczej by nikt nie wytłumaczył.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzonySiara: a tu znów się nie zgodzę, żeby być premierem przez lata, #!$%@?ć maniane i nadal mieć 35% poparcia to jednak trzeba potrafić bydło opanować