Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Też się na to "nabrałem" problem polega na tym, że Tweet był napisany w kontekście dopłat rządowych, które kończą się w tym roku na docieplanie nieruchomości. Tyle.
Aczkolwiek osoba, która napisała tweeta w kontekście wojny i inflacji powinna polecieć że stoleczka bo skojarzenia są jednoznaczne i negatywne.
Aczkolwiek jeżeli weźmiemy pod uwagę, że dotyczył on wypowiedzi dot. programu rządowego i dotacji do ocieplania nieruchomości to jest to w sumie normalny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@Jergen: ale ja znam cały kontekst kolego, nikt się nie nabrał, gość #!$%@? głupoty aż miło, jest odklejony od rzeczywistości, dotacje przy obecnych cenach materiałów i robocizny może sobie w dupę wsadzić(pierw musisz wyłożyć potem ci oddają) nie pisze już o tym, że mamy lipiec i zdarzyć z załatwieniem materiałów i ekipy to tak średnio bym powiedział, no chyba, że mam sam robić ale pewnie o to mu chodziło jak chrust
@Jergen: ale ja znam cały kontekst kolego, nikt się nie nabrał, gość #!$%@? głupoty aż miło, jest odklejony od rzeczywistości, dotacje przy obecnych cenach materiałów i robocizny może sobie w dupę wsadzić(pierw musisz wyłożyć potem ci oddają) nie pisze już o tym, że mamy lipiec i zdarzyć z załatwieniem materiałów i ekipy to tak średnio bym powiedział,


@DzonySiara: Nie żebym kochała Vatiego bo wręcz przeciwnie, ale dopłaty i ulgi od