Wpis z mikrobloga

Jak dokleisz to masz ubytki na metrażu. Jak masz stare budownictwo i krany wychodzą ze ściany to będziesz musiał nowe krzywki wkręcać. Ja bym kuł stare płytki. Roboty na pół dnia ledwo, no i trochę gruzu do wyniesienia
Mirki jak zrobić remont łazienki tanim kosztem? Trzeba skuwać stare kafelki czy można jakoś dokleić do starych nowe i maznac farba do płytek? #remontujzwykopem #budujzwykopem


@manjobanjo: tzn kupiłaś mieszkanie w którym była zrobiona cebula i jest mało płytek, po brytyjsku po pas i chcesz uzupełnić braki a potem smignąć farbą na jednolity kolor?

Bo w sumie nie rozumiem po co niby miała bys naklejac nowe płytki na wierzch starych i to
@wuwuzela1: nie kupiłam tylko mieszkam tu 20 lat xD, matka jak się tu wprowadziliśmy to zrobiła cebulę i walnęła trochę płytek, trochę ściany i teraz tylko wszędzie pleśń wyłazi. Nie wiem czy lepiej to zedrzeć i zobaczyć pleśń czy nie kombinować i dokleić do starych płytek nowe i tyle
@manjobanjo:nie wiem gdzie ta plesć czy na ścianach/suficie czy tam gdzie prysznic wanna?
Jak to 1 to #!$%@? wentylacja no i w ogóle pewnie przydał by sie gruntowny remont, żeby zrobic to porządnie i załątwić problem z pleśnią
Czy to ostatnie piętro w bloku z PRL który ma dach izolowany PAPĄ ?