Wpis z mikrobloga

@Kiedysbedeczerwonka: Jeżeli już to nie "zły", ponieważ organizuje szkolenia, tylko "zły", bo nawija ludziom makaron na uszy i wpędza ich w kłopoty finansowe (ALL IN LEWAR). Ale z mojej perspektywy mam to gdzieś, bo każdy odpowiada za własne decyzje finansowe.
@Infernal123: To dlaczego bronisz goscia z postu? Że to tylko różne źródła dochodu, a na jego stronie masz:

Chcesz zapewnić Sobie wolność finansową zarabiając na wynajmie nieruchomości, ale nie masz wystarczających środków finansowych aby zrealizować ten cel?

Nauczę Cię, jak zbudować i legalnie zrealizować plan zakupu na kredyt 7 nieruchomości.


Powiem Ci dlaczego. Bo dla ciebie wystarczy powiedzieć o spadkach, żebyś go po stopach całował. Nie potrafisz samodzielnie myśleć i tyle
@Kiedysbedeczerwonka: O panie, ale ty masz zaburzenia XD Z moich dwóch neutralnych wypowiedzi wyciągasz takie wnioski hahaha nieźle musi cię coś piec, chyba faktycznie ta miniratka uwiera.
Jak już pisałem, jeśli ktoś chce iść na takie szkolenie, to jego decyzja. A gościa z postu bronię, bo celnie dostosowuje opinię do otoczenia rynkowego. Aktualnie zwrot z najmu na kredyt jest żaden i to jest FAKT. Chyba, że chcesz z tym dyskutować to
@Infernal123: neutralnych?

Wiem, że jesteś ograniczoną intelektualnie osobą,


To jest neutralne? Widać zrozumiałeś w jakiej pozycji jesteś, taki był cel. Idź smarować bordówki na tagu. Pamiętaj, im bardziej się nakręcacie, tym większa szansa na spadki.

Bronisz, bo zaprosił brata, żeby mówić o spadkach. Zwrot z najmu zależy od tego ile kosztowała inwestycja, rozumiem, że dla takiego ynwestora jak ty to niepojąte, że można kupić mieszkanie przed 2019 rokiem, które fajnie się
@Kiedysbedeczerwonka: Neutralna względem szkoleniowców i ich sposobu zarobku.
A czy on mówi o tym co by zrobił 3 lata temu, czy jednak analizuje bieżącą sytuację i radzi co zrobić OBECNIE? Weź już przestań robić te fikołki XD
A o moją pozycję się martwić nie musisz :)
@Infernal123: Obecnie? @card_man napisał wyżej, że gosć pół roku temu naganiał na kredyty. Teraz nagania ciebie na wyświetlenia. Wie, że większość polaków to biedaki i wyświetlenia będą się zgadzały, bo obejrzysz z nadzieją ten filmik 3 razy. Jesteś rozgrywany na każdym kroku. Od momentu, kiedy czekasz na spadki. Rozgrywany przez:
1. Deweloperow
2. Kredyciarzy
3. NBP
4. Jutuberów
5. Bordo

Tylko ty na tym tracisz, bo bordo przynajmniej bordem się pochwali,
@Kiedysbedeczerwonka: Uważaj, bo w tym momencie zawali się twój światopogląd: do kredytów też nic nie mam. Tym bardziej, że realna stopa oprocentowania jest ujemna i rząd nie chce walczyć z inflacją (przynajmniej do wyborów). Ale tutaj każdy bierze je na własne ryzyko.
Pamiętam, że oglądałem tego gościa kiedyś przy zerowych stopach i mówił, że sam weźmie kredyt na 30 lat, ale zdecydowanie ze stałym oprocentowaniem. Czyli nadal potwierdza się to, że
@Infernal123: dziwne że wtedy naganiał, a teraz gada o spadkach. Skoro za 10 lat ceny mają być wyższe to po co się bawić dzisiaj w spekulację. Zresztą on wielokrotnie w tamtym czasie mówił żeby kupować bo pociąg odjeżdża.
@card_man: Z tego filmiku nie mogę przyznać, że naganiał. To, że mieszkania będą za 10 lat droższe to prosty fakt, a nie naganianie na kredyty. Ale tak jak mówię: pamiętam, że sam miał brać stałe oprocentowanie przy zerowych stopach, więc chwała jemu.