Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że moja uważa że powinniśmy mieć do siebie zaufanie i mogę wyjechać na wycieczkę z koleżanką na dwa tygodnie sam?
A ona ze swoim kolegą ewentualnie jakby trafiła się fajna propozycja a ja bym nie mógł?
Macie takich znajomych co mając żonę jeżdżą z kolegą płci przeciwnej na wycieczki tylko we dwoje i związek dobrze funkcjonuje?
#pytanie #zwiazki #przegryw czy #wygryw nie wiem #malzenstwo #milosc ##!$%@?
  • 11
@A_R_P: Czyli miałaś chłopaka i jeździłaś tylko ty. Acha. Trochę inna sytuacja. Jak ja miałem dziewczynę to też jeździłem z różnymi ludźmi i flirtowałem z innymi laskami bo to jest czas kiedy trzeba szukać.
@Shinyz0: Spoko testuję temat. Wyjeżdżam z koleżanką na wyjazd - nie byłem od wielu lat na czymś takim więc ciekaw jestem jak wygląda wyjazd z kobietą bez seksu. Pewnie nudno będzie.
@qscc: Jestem z nią
@masz_fajne_donice:

Ale była na jakimś szkoleniu o uwolnieniu umysłu itp i zaczęła mieć #!$%@? pomysły.


To brzmi jak z jakiegoś serialu paradokumentalnego ( XD), a tak serio to uważałbym tutaj i przygotowałbym się na jakieś dziwne scenariusze, bo zaraz Ci wyskoczy z otwieraniem związku czy coś innego.