Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: Napiszą tacy do 10 osób, 6 odda za darmo później cyk.... za kilka dni wystawią to ci dostali za frajer na sprzedaż ( ͜͡ʖ ͡€)
Nic za darmo frajerom nie dawać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@heez: C----m nic nie spuszczać, raz wózek dziecięcy oddałem za darmo jednej murzynce, bo 3 dzieci i mi się jej szkoda zrobiło, później patrzę a ten sam wózek ( z tymi samymi otarciami na zdjęciach ) z mojego miasta za 80 euro wystawiony xD
Też c-----i kratę graficzną sprzedałem o 50% taniej bo też szkoda mi się zrobiło, gościu chciał dla syna do gier, po tygodniu patrzę na allegro z
  • Odpowiedz
brać odpowiedzialność za bezsensowne rozmnażanie się


@v1lk: żeby tylko o to chodziło, a to raczej oszuści by za darmo dostać a po tygodniu odprzedać ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@v1lk: ja już się przekonałem, więc sądzę że sprzeniewierzanie to normalny proceder, wejdź na fora z pomocą dla Ukraińców, tam masz dopiero eldorado ( przynajmniej kiedy ja tam śledziłem ruch to tak było ), ludzie za darmo bez weryfikacji całe sprzęty AGD czy RTV wysyłają jakimś randomom którzy napiszą że mieszkająca u nich rodzina ukraińska potrzebuje telewizora dla dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak napisałem czy
  • Odpowiedz
@Pabick wraca to covid, a w mediach coraz mniej o wojnie () niedługo będzie temat wiekszy temat inflacji jak sie bardziej rozkreci, i coś pewnie nowego wymyślą żeby orać społeczeństwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: Ehh ja kiedyś na grupie Polaków w ukeju napisałem ze oddam sofę za darmo jakby ktoś potrzebował, wzięła pani bo ponoć się nie przelewa a dwa dni później ją na sprzedaż za 3 stówy wystawiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pabick: myślę, że następnym razem jak chcesz być charytatywny to wśród najbliższego otoczenia faktycznie znajdziesz osoby co mogę potrzebować taniej i nie sprzedadzą tego dalej w ciągu tygodnia.
  • Odpowiedz
@Pabick: apropo murzynek, kiedys stalem na takiej wyprzedazy garazowej na mojej ulicy i mialem duzo ubran po dzieciach niektore nowe mysle zawolam minimum 3 e sztuka za te lepsze, przychodza dwie wielkie murzynki i mowia ze one wezma wszystko po 1 cent za sztuke bo wyślą do Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym nie wiedzial jakie to kombinatory to bym może uwierzył.
  • Odpowiedz