Wpis z mikrobloga

@swinkapl: Widzę nie widzisz różnicy. To może na przykładzie. Powiedzmy ze jest grupa społeczna która chce unormować oglądanie filmow animowanych przez dorosłych.
Ich najwięksi przeciwnicy mówią ze oglądanie filmow animowanych szkodzi i takich ludzi należało by izolować od społeczeństwa.
A po czasie okazało by się ze wśród zagorzałych przeciwników filmow animowanych cześć ludzi o kryjomu ogląda teletubisie
@Rustyyyy: a teraz wyobraz sobie, ze jest druga grupa, ktora mowi, ze normowac nie trzeba i ogladanie teletubisi jest w porzadku. ale jak tylko trzeba kogos obrazic to mowia HAHA A TY OGLADASZ TELETUBISIE XDDDD. sami siebie osmieszaja po prostu. PS jestem po tej lewej stronie jakby ci zaraz na mysl przyszlo przypisywanie mi sympatii do ONR
@KochamKoniki mnie kompletnie nie śmieszy naśmiewanie się z orientacji a dodatkowo implikowanie komuś że jest homo jakby to było coś złego lub obraźliwego. Wątpię też że ONRowcy faktycznie są homoseksualistami
@swinkapl: no wnioski miałeś już w pierwszym linku

Homophobia is more pronounced in individuals with an unacknowledged attraction to the same sex and who grew up with authoritarian parents who forbade such desires, a series of psychology studies demonstrates. The study is the first to document the role that both parenting and sexual orientation play in the formation of intense fear of homosexuals.
@watrobaciemnosci: no ok, po prostu ten wniosek jest troche zbyt ogolny jak dla mnie - ludzie sa homofobami bo ich rodzice byli homofobami i mieli wpojone takie wartosci (wiec i ciekawosc pewno tez wygrywa jak rodzice zabraniali takich zachowan). a tego drugiego nie chce mi sie czytac w calosci, zeby poznac procentowe roznice (z tego badania oczywiscie). no nic, trudno