Wpis z mikrobloga

Tak na poważnie, to znam kilka osób, którzy są w pewnych firmach na bardzo wysokich stanowiskach. Jeżdżę Porshe, kupują mieszkania pod wynajem dla studentów w wojewódzkich miastach, trzymają oszczędności w krypto, obstawiają mecze na tzw. YOLO, siłownia i keto dieta na wołowinie z Argentyny, co roku egzotyczne wakacje (do własnych domków na Hawajach). I wiecie co? Na spotkaniach w kawiarni, na których od czasu do czasu z nimi jestem rozmawiamy o #kononowicz xD serio, ludzie z wyższych sfer są na bieżąco z tym co tam się dzieje. W sumie to fajne uczucie porozmawiać sobie o Kononowiczu z personami, które mogą mnie jednym kiwnięciem palca #!$%@?ć z firmy.
#pracbaza
  • 19
@MagicznyKarolek: widać że dla ciebie tacy ludzie co mają pieniadze są "kimś" a dla mnie są to takie same osoby co menel spod sklepu tylko przy kasie. Tak naprawdę zdarza się ze alkoholik jest bardziej wartosciowym człowiekiem niż taki typ majacy swoja firmę jezdzacy porshe. Patrz ziomek na to jakim sie jest czlowiekiem a nie to co ma i co osiagnał w zyciu
@MagicznyKarolek a co w tym dziwnego? Przecież to fenomenalny serial, a w dodatku jeśli widzisz realne codzienne absurdalne problemy i troski tych ludzi to wszystko wydaje się łatwiejsze xD
Przecież NORMALNI ludzie jak to napisałeś z wyzszych sfer ( xD) którym od hajsu nie odwaliło zajmują się tym samym co przeciętny człowiek, gramy w noge, normalne ziomki.
Tylko na wykopie te niedowartościowane korpo szczury próbują się dzielić na tych lepszych ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak na poważnie, to znam kilka osób, którzy są w pewnych firmach na bardzo wysokich stanowiskach. Jeżdżę Porshe, kupują mieszkania pod wynajem dla studentów w wojewódzkich miastach, trzymają oszczędności w krypto, obstawiają mecze na tzw. YOLO, siłownia i keto dieta na wołowinie z Argentyny, co roku egzotyczne wakacje (do własnych domków na Hawajach). I wiecie co? Na spotkaniach w kawiarni, na których od czasu do czasu z nimi jestem rozmawiamy o #