Wpis z mikrobloga

@SARS-Cov2: Dalej jesteś debilem i to jeszcze większym niż przed swoim wcześniejszym wpisem. Podstawy pod transfer kapitału trzeba robić już teraz, a nie jak Ukraińcy rozwiążą swoje problemy. Jak już je rozwiążą to będzie po ptakach.
  • Odpowiedz
@SARS-Cov2: To jest biznes, jak już wszystko będzie ułożone, to ktoś już tam będzie. To jest moment żeby robić ekspansje i zajmować pozycję, właśnie po to żeby być pierwszym na zmieniającej się Ukrainie, żeby nasi ludzie i nasze firmy były pierwsze i w uprzywilejowamej pozycji. Spróbuj odnieść sukces Polską firmą w Niemczech, Francji, Danii tam masz Państwo prawa, stabilną sytuację geopolityczną, dobre perspektyw, a i protekcjonizm w uj. Poza tym
  • Odpowiedz
@pocomilogin: nasze firmy mają zazwyczaj niższą produktywność, mniejszą innowacyjność i mniejsze możliwości finansowe niż firmy z zachodu, wiadomo znajdą się wyjątki, ale dlatego przegrywają na zachodzie i dlatego obstawiam, że te zachodnie firmy, nawet bez statusów specjalnych i tak będą dominować na ukrainie.
  • Odpowiedz
@pocomilogin: oczywiście wolałbym, żeby się twój scenariusz zrealizował tj. polskie firmy będą szeroko działać na ukrainie i transferować zyski do PL, ale szczerze wątpię w taki scenariusz
  • Odpowiedz
@SARS-Cov2: @SARS-Cov2: W sumie to sorry mireczku że cię obrażałem ale temat jest dla mnie emocjonalny przez co jestem drażliwy. Z jednej strony wkurza mnie chamstwo i hejt w necie, z drugiej jestem nie lepszy. Przepraszam że cię obrażałem.
  • Odpowiedz