Wpis z mikrobloga

@inty: no ja od 3 miesięcy szukam domu w podobnym budżecie, ceny na niektórych ofertach w ciągu miesiąca poszły już 5% w dół. Z tym, że ja szukam w specyficznej lokalizacji, gdzie raczej chętnych na osiedlenie nie ma - więc czekam co najmniej do jesieni z dalszymi decyzjami bo stawiam na jeszcze mocniejsze spadki.
stawiam na jeszcze mocniejsze spadki.


@semyel: Tez na to licze, ale tez biore pod uwage ze to moze byc tylko zludna nadzieja. W sumie totalnie nie wiadomo czego sie spodziewac w obecnej sytuacji...
@DJ_QBC: ja myślę, że tutaj też bardzo dużo zależy od lokalizacji danej nieruchomości. Te w większych miastach lub ich przedmieściach raczej będą względnie trzymały ceny. Po dupie dostaną małe miasta i wsie, skąd przy pogorszeniu się stanu gospodarki po prostu zacznie się kolejny exodus za pracą do miast. To zawsze tak działa przecież :(
@semyel: I tak i nie, ja patrze na lokacje typu "blisko centrum Krakowa". Ja mysle że skala pustostanów jest tutaj ogromna. Jak ktos ma chatę a koszty utrzymania nie są jakieś wysokie to szkoda mu sprzedawać. Na osiedlu na które patrze było ogólnie tak że pojawiała się jedna oferta na dwa tygodnie, a ostatnio w jeden tydzień wjechało dziesięć. I takie mam wrażenie że zaraz się okaże że pół osiedla to