Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Bo deweloper to nie człowiek.


@Xatoos: Deweloper to akurat sam tu sobie jest winien. Odwalił januszerke podczas montażu ocieplenia czym ułatwił rozprzestrzenianie się pożaru. Gdyby zrobił tak jak na obrazku to by się nic nie stało.

@szasznik: a czym to się różni od poprzedniego obrazka i co tu miałoby zatrzymać ogień? Nie znam sie
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek: nagrywający chyba bardzo chciał zostać gwiazdą internetu i wejść do kanonu z jakimś hasełkiem, stąd pewnie "ale się kopcuje". Żenada. A do tego nagrywa telefonem jednocześnie prowadząc samochód.

Co do budynku to dramat, szkoda ludzkiej pracy, no i ciekawe też jak teraz to ogarną i co z przyszłymi mieszkańcami, ja na przykład takiego popożarowego jako nowego bym nie chciał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
o cie cuj styropian na placki :o


@tresor: Moim zdaniem to może być jeden z powodów dlaczego pożar tak szybko się rozprzestrzenił. Gdyby było przyklejone na ramkę + placki, to ogień nie mógłby się tak łatwo poruszać pod styropianem.

@szasznik: xd czy próbowałeś kiedyś jakkolwiek dotknąć wysoką temperaturą styropianu? On płonie w mgnieniu oka.
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek: filmik nie zawiodl, widac ze to nasz krajan, "ja #!$%@?", "ja #!$%@?" i "#!$%@?" nieodłącznym elementam takich filmow XD


@oldspiceedit, jakby kręcił ktoś z USA to by było darcie ryja na maksa i powtarzanie o maj fokin gosh. Albo mejn git szajze u Niemców. A tak to przynajmniej w słuchać słowiańską i polską kurffe :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
xd czy próbowałeś kiedyś jakkolwiek dotknąć wysoką temperaturą styropianu? On płonie w mgnieniu oka.


@Shatter: a próbowałeś kiedyś coś podpalić bez dostępu powietrza?
  • Odpowiedz