Wpis z mikrobloga

Do krwiodawców z #bydgoszcz i #torun również kieruję pytanie - gdzie najlepiej na terenie Perły Pułnocy zorganizować akcję krwiodawstwa? Mieliśmy podjąć współpracę przy okazji Wielkiej Wioślarskiej, ale remonty i inne niesprzyjające warunki nie pozwalają na to. Macie jakieś swoje propozycje miejsc, które są chętnie odwiedzane przez mieszkańców i turystów, wygodne komunikacyjnie? Jakieś parki, skwery, szlaki turystyczne... Dajcie znać. ()
#krwiodawstwo
  • 32
@taaajasne: @Lajz: @adahtje: Teraz jeszcze jedna sprawa. Nie za bardzo widzę zdjęcia takie "na codzień" z wyspy gdzie pokazane byłoby to miejsce z wypoczywającymi tam ludźmi. Czy autokar do poboru krwi postawiony w okolicy amfiteatru (schodków czy jak to nazwać) ma jakąkolwiek rację bytu?
@BarylkaKrwi: wydaje mi się, że koło tych schodków ciężko by było postawić autobus ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba, że po dograniu się z miastem można by tam przejechac częściowo po trawie bo inaczej cienko to widzę
@krzesimir: ok bo na zdjęciach satelitarnych jakieś parasole są tam rozłożone i stąd brak poglądu na to, że tam tyle miejsca jest...

@Lajz: myślę, że ten wjazd w kierunku skweru jest odpowiednio szeroki żeby autokar wjechał, a gdyby miał stanąc tu gdzie kolega zaproponował to by nawet nawrócił legancko.
@taaajasne: Też przez chwilę pomyślałem o brukowanej drodze do plaży oraz Mennicy, ale obie za wąskie żeby stanąć autobusem i przeprowadzać akcję. Można ew na parkingu pod Młynami próbować (nie wiem kto nim zarządza).
@BarylkaKrwi - nie mam aktualnej fotki niestety, ale nie ma tam już płotów, więc plac jest większy, widziałem jak tam spokojnie parkują autokary na dłużej.
krzesimir - @taaajasne: Też przez chwilę pomyślałem o brukowanej drodze do plaży oraz...

źródło: comment_1657627572DZmeFZgxylUhu1iQ1XwKsB.jpg

Pobierz