Wpis z mikrobloga

Do krwiodawców z #bydgoszcz i #torun również kieruję pytanie - gdzie najlepiej na terenie Perły Pułnocy zorganizować akcję krwiodawstwa? Mieliśmy podjąć współpracę przy okazji Wielkiej Wioślarskiej, ale remonty i inne niesprzyjające warunki nie pozwalają na to. Macie jakieś swoje propozycje miejsc, które są chętnie odwiedzane przez mieszkańców i turystów, wygodne komunikacyjnie? Jakieś parki, skwery, szlaki turystyczne... Dajcie znać. ()
#krwiodawstwo
  • 32
  • Odpowiedz
@taaajasne: Faktycznie teraz to już nie jest parking publiczny, niemniej jak wspomniałem widziałem tam parkujące autokary (czyli w jakimś sensie funkcję parkingową ten plac spełnia), stąd pomysł.
  • Odpowiedz
@krzesimir: no z tą małą Warszawą to chodziło mi właśnie o te schodki ale skoro i tak nie mozna pic... ¯\_(ツ)_/¯

z tym parkingiem koło Mennicy to nie wiem czy nie będziemy za bardzo ukryci, a przez to że akcja będzie biedna pod względem wyniku....
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: gdzieś na bruku na wyspie w okolicy gdzie kiedyś był amfiteatr faktycznie byłoby super, ale w tym miejscu nie widziałem nigdy żadnego autokaru, max. busiki, więc nie wiem czy miałem niefart czy nie będzie pozwolenia na wjazd tak ciężkim sprzętem. W razie potrzeby po drugiej stronie Młynów Rothera, w miejscu, którego zdjęcie podesłał @krzesimir wydaje się być fajnie. Aktualnie jest tam zakaz parkowania, a jego aktualny wygląd zobaczysz
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: tak jak @adahtje powiedział to faktycznie jest miejsce bodaj największego przepływu ludzi od Rynku, dalej się rozpraszają po wyspie, dalej idą Mennicą albo skręcają w lewo nad Młynówkę. Tylko czy zmieści się tam krwiobus? (zakładając że zarządca wyda zgodę żeby zająć te koperty - miejsca przeznaczone dla zaopatrzenia na czas rozładunku).
Patrząc pod kątem przepływu ludzi to oczywiście topowo to płyta Starego Rynku - uderz do miasta jakie
krzesimir - @BarylkaKrwi: tak jak @adahtje powiedział to faktycznie jest miejsce boda...

źródło: comment_1657629371SAbLz7ksRL4KEKifxPseHu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi pod względem liczby ludzi w okolicy to Rynek atrakcyjniejszy imho. Dużo ludzi celuje tylko w Rynek, a imho większość idąca na Wyspę udaje się tam od strony Rynku właśnie.
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: świeży news: w sobotę krwiobus RCKiK Bydgoszcz będzie miał akcję na Wyspie. Jest to duży autokar i można podpatrzeć jak oni to ogarnęli. Mnie niestety nie będzie na miejscu, ale jakby co może któryś z mirków zajrzy i da znać.
  • Odpowiedz
@adahtje: Dobrze by było, ale ja z Poznania zdalnie nie jestem w stanie. xD poza tym jutro w trasie cały poranek więc nie mam w ogóle czasu. Może @krzesimir albo jakiś znajomy będą mieli chwilę żeby podpatrzeć jak to wygląda?
  • Odpowiedz