Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@xzxzz: Bo ludzi z PiSu i powiązanych z Pisem takie zasady nie obowiązują. W sumie to żadnego Polityka jak teraz myślę o nich xD
  • Odpowiedz
@xzxzz: planowana to stawiasz sie na dany dzień zrobią wymaz covid. Jak bedzie wynik negatywny to zakwaterują w sali. Next dnia obchód i kwalifikacja i dopiero wtedy potwierdzenie konkretnego terminu i godziny. Na planowanej operacji to musisz byc bez covida i na czczo wieć dzień lub dwa w szpitalu to zapewnią. Pośpiech był całkowicie niewskazany, a mandat zapewne słuszny. Jeśli coś się stanie za to policjantom to powinni kręcić małysza.
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czym była wg niej ta bezczelność. Czyżby chciała by ją puścili bez mandatu, bo jest z reżimowej TVP i została sprowadzona do parteru przez pana Policjanta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marsellus: Panowie z Puław pewnie puścili bez konsekwencji, bo ona jest na pasku partii. Panowie z Lublina potraktowali jak każdego kierowcę, który przekroczył prędkość i jest oburzenie i potrzeba wsparcia folołersów.
  • Odpowiedz
@marsellus no i k---a bardzo dobrze, przekroczyła mandat i elo.Jak coś było niezgodnie z prawem może złożyć skargę,ale wątpię że coś z tego będzie,może policjant nie lubi PiSu.
Ale ceny mandatów kosmos,dzięki pan pis
  • Odpowiedz
  • 116
@Kichachi jak widzę źle użyte "bymnajmniej" to od razu wiem, że mam do czynienia z kretynem, który chce uchodzić za inteligenta któremu się wydaje, że to bardziej literacki zamiennik "przynajmniej"
  • Odpowiedz
@marsellus: Jutro mam wizytę u okulisty. Gabinet jest w szpitalu w sumie, wiec idąc logika tej kobiety, mogę z---------c cała drogę bo przecież jadę do SZPITALA!
  • Odpowiedz
@MirkoMax: z tym wymazem to trochę przesadzasz. Nie dają o to j-----a, przynajmniej tam, gdzie ostatnio wiozłem kobietę. Co do reszty, to tak. Stawia się dzień wcześnie na czczo, na wejściu pobranie krwi i dopiero wtedy na salę. Operacja kolejnego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
"Wielu policjantów spotkałam w życiu wszyscy byli Kochani i mili, ale akurat Ci nie besss kitu tak, byo"
  • Odpowiedz
@xzxzz: o ile operacja w ogóle istniała ( ͡° ͜ʖ ͡°) użyła akceptowalnej w społeczeństwie wymówki do z-----------a żeby nie przyciągnąć negatywnej atencji. Co by tu nie mówić, PR mają ogarnięty, aż dziwne ze nie wspomniała o DZIECKU xD
  • Odpowiedz