Wpis z mikrobloga

Własnie założyłem konto PS DELUXE w Turcji na miesiąc za 20zł lub 120zł na rok. Dzieki czemu mam dostęp do super tytułów jak Spiderman, Ghost of Tsushima czy inne.
Oto krótki guide.
1. Zakładamy konto na cinkciarz.pl (potrzebny jest dowód osobisty).
2. Wrzucamy na konto odpowiednią kwotę (20zł na miesiąc lub 120zł na rok) i przesuwamy to na kartę wirtualną.
3 W oknie prywatnym tworzymy konto na https://www.playstation.com/en-tr/ps-plus/ wybierając region Turcja. (nie trzeba vpn!)
3. Podczas rejestracji podajemy sensowne dane. Tutaj macie generator realnych tureckich adresów:
https://www.bestrandoms.com/random-address-in-tr
4. Płacimy wirtualną kartą z cinkciarza
5.?????????
6. PROFIT
#ps4 #ps5 #gry
Niebadzlosiem - Własnie założyłem konto PS DELUXE w Turcji na miesiąc za 20zł lub 120...

źródło: comment_1657531931ESxC6u0YEydOY336A7NJLW.jpg

Pobierz
  • 72
@iAmTS: no to faktycznie fajne rozwiązanie jak uda się grać na głównym koncie, z ustawieniami języka jakie chcemy i można wbijać trofki.
oczywiscie, ze mozna grac na swoim glownym koncie. Valhallacos miesza z jezykiem polskim, wiec sie raczej nie nastawiac. Zreszta, ja i tak gram po angielsku, wiec mnie to ryba.

@utede: save'y by dzialaly jakbys gral na tureckim koncie, wiec jak grasz na polskim to nie ma save'ow w
@utede: Save zapisują się z polskiego konta tylko na dysku konsoli, nie możesz wysłać do chmury Sony, chyba, że kupisz tego najtańszego plusa na polskim koncie. Gry ze starszych konsol, które da się pobrać działają bez problemu, streaming dotyczy przede wszystkim gier z ps3. W przyszłości pewnie turecki plus też dostanie opcje streamingu, ale nie wiadomo kiedy.
@utede: Zalogowany na kebab koncie (tureckim) zainstalowałem gry, drugim padem zalogowałem się na swoje konto główne (nie wiem czy ma to znaczenie ale mam tu PS+ Polskiego na rok kupionego za 100zł). Odpaliłem Ghost of Tsushima i działa był do wyboru Polski język dubbingowy ale gram jap ścieżka dźwiękowa i polskie napisy.
Za 20zł bym tej gry nawet nie wypożyczył a w ten miesiąc przejdę to i inne tytuły. Więc polecam
Niebadzlosiem - @utede: Zalogowany na kebab koncie (tureckim) zainstalowałem gry, dru...

źródło: comment_1657544980EseUpxr8F6f5KV7O2JwTwg.jpg

Pobierz
@heez: Podobno trzeba mieć, revoult nie działa. Tak jak wyżej pisali bierz pói się da na miesiąc/rok bo Sony nie jest user friendly i zamykają takie luki niestety. Microsoft jest 100x lepszy w tej kwestii... ale nie ma exclusivów ;P
@utede: achivki i savy mi działają ale mam ps plusa na polskim koncie
@Niebadzlosiem: ciekawi mnie tylko czy jak sony się skapnie to ograniczy się do zablokowania karty czy zbanuje konto albo całą konsolę jak ostatnio przy dzieleniu się grami z oferty ps+collection, sony to nie ms jak powiedziałeś i ja bym się trochę cykał.
@Medonix: Kupiłem PS4 pro i akurat ps5 wchodziła jakiś mireczek mi aktywował moje konto na jego konsoli, działało przez pare miesięcy przeszedłem parę gier i nagle jeb przestało działać. 0 bana ale gry z collection nie chodzą.
Nie peniam z banem, za to też raczej nie wleci :)
@Niebadzlosiem: Kupuję od 5 lat na Turkey i nigdy nie miałem żadnych problemów. Kiedyś revolut, teraz cinkciarz. Przy rejestracji nie trzeba tureckich danych podawać, ja podaje Polskie. Kartę cinkciarza można wpisać na PC, ale kupować lepiej na konsoli. Sam kupiłem tam plusa extra za 100 zł na pół z koleżką, on na ps4, a ja na ps5. Tak się kroi cebulę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smartek: Tak musiałoby być gdybyśmy grali na tym samym ekosystemie w jednej chwili. Grasz na swoim koncie, a to tureckie daje Ci możliwość grania w gry z abonamentu. Jak jeden gra na ps4, a drugi na ps5 to można grać równocześnie. Inaczej by było jakbyśmy obaj grali na ps5 z 1 kontem tureckim.