Wpis z mikrobloga

Własnie założyłem konto PS DELUXE w Turcji na miesiąc za 20zł lub 120zł na rok. Dzieki czemu mam dostęp do super tytułów jak Spiderman, Ghost of Tsushima czy inne.
Oto krótki guide.
1. Zakładamy konto na cinkciarz.pl (potrzebny jest dowód osobisty).
2. Wrzucamy na konto odpowiednią kwotę (20zł na miesiąc lub 120zł na rok) i przesuwamy to na kartę wirtualną.
3 W oknie prywatnym tworzymy konto na https://www.playstation.com/en-tr/ps-plus/ wybierając region Turcja. (nie trzeba vpn!)
3. Podczas rejestracji podajemy sensowne dane. Tutaj macie generator realnych tureckich adresów:
https://www.bestrandoms.com/random-address-in-tr
4. Płacimy wirtualną kartą z cinkciarza
5.?????????
6. PROFIT
#ps4 #ps5 #gry
Niebadzlosiem - Własnie założyłem konto PS DELUXE w Turcji na miesiąc za 20zł lub 120...

źródło: comment_1657531931ESxC6u0YEydOY336A7NJLW.jpg

Pobierz
  • 72
@mediumovsky:
Cześć udało się zakupić PSN ? Ja od tygodnia próbuje i ciągle mam ten sam błąd. Próbowałem przez VPN na Turcję, ale niestety nie mogę się zalogować na konto PS. Może ktoś pomoże kupić PSN na Turcję
Wytłumaczę wam jak zakupiłem PSN na Turcję na moim przykładzie.

Za pierwszym razem po założeniu konta doładowałem portfel na tureckim koncie - oczywiście podczas próby zakupu ps+ ze środków z portfela miałem wieczny error zarówno na stronie, jak i na konsoli, więc kupiłem za te środki jakieś tanie gierki i olałem temat.

Po czasie stwierdziłem, że nie dam za wygraną i muszę sobie kupić tego plusa. Tym razem się udało, więc podrzucam
Mam problem z odswiezeniem subskrypcji. Gry oczywiscie dzialaja.

Albo zaloze nowe konto albo.... sprobuje z nowa karta.
Nie jestem pewien ale mam jakies przekonanie, ze istotna sprawa jest jaki adres posiada sie na cinkciarzu w chwili "kupowania: kart od nich.
Mozliwe ze vpn jest tez istotny - tak jest w przypsdku netflixa. Np z nord w nerflixie lroblemu nie ma, a z jakims urban vpn nie ma opcji
@glutek98: potwierdzam, nadal działa ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przy czym jak używałem Windscribe to i tak stronę playstation miałem po polsku. Wyłączyłem lokalizacje w chromie i wyczyściłem ciasteczka. Jak zobaczyłem stronę główną po turecku to miałem pewność, że się dobrze zakamuflowałem. No i użyłem gmaila bo jest w domenie .com(użyłem swojego konta gmail z dopiskiem moj_adres+terefere@gmail.com). Może trochę paranoicznie ale płatność poszła przy pierwszym podejściu