Wpis z mikrobloga

Własnie założyłem konto PS DELUXE w Turcji na miesiąc za 20zł lub 120zł na rok. Dzieki czemu mam dostęp do super tytułów jak Spiderman, Ghost of Tsushima czy inne.
Oto krótki guide.
1. Zakładamy konto na cinkciarz.pl (potrzebny jest dowód osobisty).
2. Wrzucamy na konto odpowiednią kwotę (20zł na miesiąc lub 120zł na rok) i przesuwamy to na kartę wirtualną.
3 W oknie prywatnym tworzymy konto na https://www.playstation.com/en-tr/ps-plus/ wybierając region Turcja. (nie trzeba vpn!)
3. Podczas rejestracji podajemy sensowne dane. Tutaj macie generator realnych tureckich adresów:
https://www.bestrandoms.com/random-address-in-tr
4. Płacimy wirtualną kartą z cinkciarza
5.?????????
6. PROFIT
#ps4 #ps5 #gry
Niebadzlosiem - Własnie założyłem konto PS DELUXE w Turcji na miesiąc za 20zł lub 120...

źródło: comment_1657531931ESxC6u0YEydOY336A7NJLW.jpg

Pobierz
  • 72
wiem że truję dupę, ale miałeś okazję sprawdzić tę Mafię 2? :D poza tym dla pewności: grę się ściąga z tureckiego konta, ale grać moge na swoim koncie prywatnym? Tak samo pozostałe gry te comiesięczne etc?


@utede: no na pewno tak to działa w przypadku normalnych gier kupionych na tureckim koncie, ustawionym jako podstawowe na konsoli - pobieram grę na tureckim koncie a gram na swoim głównym, i trofki zdobywam na
@utede: Mam 2 konta
1 PL z ps plusem na rok to konto glowne
2 Tureckie na miesiac PS PLUS
Uruchamiam konsole wlaczam drugiego pada by sie zalogowac na konto tureckie bo mi tak wygodniej zmieniac konta xd biore pobierz mafie 2 z ps plusa po zainstalowaniu odpalam pada 1 by mnie przelaczylo na konto PL glowne i odpalam gre. Nie ma PL lektora/dubbingu nie ma opcji zmiany jezyka w grze.
działa to jeszcze? dzisiaj założyłem tureckie konto na PSN, kartę na cinkciarzu, doładowałem konto i przy każdej próbie dodania karty error. Ktoś wie o co może chodzić? i pytanie, przy dodawaniu karty w PSN jakie wpisaliście "state or province" ? Bo w cinkciarzu nie idzie dodać województwa...
a co wpisałeś w "state or province" ? Poza tym wpłaciłeś kase na kartę bezpośrednio na turcję i masz w TL czy na karcie w polskiej walucie? (czy po prostu w portfelu? )
Wpłaciłem przez Cinkciarza na walleta PS - konto na turcję. State zmieniałem kilkukrotnie z tureckich adresów a nawet polski. nic to nie dało.
no ale jakąś gre kupiłeś za te 2 tl więc ci zadziałało xd jakie wtedy miałeś te dane adresowe? polskie z cinkciarza czy jakie? i co w state wpisałeś
nie rozumiem, możesz dokładnie krok po kroku wyjaśnić jak to zrobiłeś? portfel PSN doładowałeś przez kartę wielowalutową z ciknciarza? tak?
Jakby kogoś interesowało to wszystko dalej elegancko śmiga. Cinkciarz/nowe konto tureckie z poziomu PS5/płatność bezpośrednio kartą Cinka (poszło za drugim razem po paru minutach przerwy).