Wpis z mikrobloga

Jak tak czytam wasze żale i przeglądam ten tag to nie dziwię się, że na rynku matrymonialnym jest takie parcie na facetów którzy mają poczucie własnej wartości i szanują samych siebie. Ilość pipek i simpów poszybowała w kosmos. Weźcie się do pracy nad sobą i skończcie się użalać to wtedy coś ugracie. W zeszły czwartek moja kobieta oznajmiła mi, że mnie zostawia. Jej decyzja. Akceptuję to. Nie chce być częścią mojego świata. Trudno. Znam swoją wartość. Będzie kolejna. Założyłem tinder. W tydzień wpadło trochę par i lajków i życie toczy się dalej. Jakiś mirek żali się, że panna go usunęła, bo przyznał się, że w wieku 30 lvl nie miał kobity xddd
Miałem 33 lata i spotykałem się z 19 l. Ona myślała, że mam 28 xd
Jak można być taką pipką żeby się zwierzać ze wszystkiego xd
Albo nic nie róbcie. Tkwijcie dalej w przegrywie. Więcej dla mnie tego tortu.
#tinder #wysryw #przegryw
glider_pro - Jak tak czytam wasze żale i przeglądam ten tag to nie dziwię się, że na ...

źródło: comment_1657479144IoT0H8rdMIxkSjRfyHn3HV.jpg

Pobierz
  • 20
@bulbulator90: Xd w śród ludzi dojrzałych dochodzi do rozstań. Byliśmy razem 3 lata ona stwierdziła, że chce wyjechać z Polski. Ja to szanuję. W umyśle przegrywa oczywiście trzeba sobie wszystko racjonalizować i upraszczać więc pewnie znalazła większą kutange xdd
@glider_pro: w punkt. Ale tu większość z tagów typu przegryw czy tinder ma tak zryty beret i nienawiść do kobiet, że głowa mała. Ja też jak napisałem, że jestem po rozstaniu po wieloletnim związku i że uważam się za przystojnego, to mi napisali, że skoro laska odeszła to na pewno przystojny nie jestem :) 20 lat byłem przystojny i nagle przestałem i odeszła. Mózg się wygładza jak się to czyta :)