Wpis z mikrobloga

Niby hetero a cyklista. Czyli teraz jak chciałbym szukać partnerki życiowej, kogoś bliskiego to zamiast pisać o sobie, swoim życiu. Pasjach, marzeniach, to muszę napisać że mam określone sztywno poglądy polityczne a druga strona barykady mnie śmieszy. Trzeba wypełniać na pierwszej randce jakiś test polityczny? Deklaracje partyjną, czyta się jej status? Czy jakieś dzieła ideologiczne/ manifesty? xD Ja to jestem życiowy #przegryw , ale im więcej widzę takich dziwnych treści to jednak są ludzie i parapety. Żeby pierwsze coś jak szukam kogoś bliskiego pisać o polityce i ona była na pierwszym miejscu xDD. Ludziom już mózgi pokryło, tylko czekać na wojnę domową w tym kraju. Brat do brata będzie strzelał jak w Hiszpanii.
#tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
T.....e - Niby hetero a cyklista. Czyli teraz jak chciałbym szukać partnerki życiowej...

źródło: comment_1657465587KA0qN34cZJpvIRCOEgwoy4.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Tzw #!$%@? szajsu by zaruchać. Gdyby julki zmieniły nagle poglądy na narodowo-socjalistyczne to sojaki już prasowałyby brunatne koszule. Myślisz, że taki sojak słyszał kiedyś o matrializmie dialektycznym czy tylko próbuje przypodobać się julkom?
  • Odpowiedz