Wpis z mikrobloga

Wołam ostatni raz w ten weekend - następny raz będzie w czwartek/piątek, czyli przed samym startem rozgrywek.

Przypominam że startuje Fantasy 1 Liga! - 1 kolejka startuje w piątek 15.07.2022 o 18::00

Jeśli jesteś szaleńcem, który śledzi poczynania zaplecza najlepszej ligi świata, jaką jest Ekstraklasa (lub jesteś kibicem Wisły Kraków ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) zachęcam do wzięcia udziału w zabawie.

Obecnie w lidze mamy 13 graczy, a do swoich zespołów przyznało się 10 graczy.
@SpiderFYM - White Star
@wypopeq2599: - AwansAlboŚmierć
@KredaFreda: - Wlck
@kelesch: - Wujowie II
@plmpcrue: - Mielonko
@butcherr91: - Karmazynowy TS
@PawlikusOKS: - Laga Bonito
@mirek_z_laga: - Nierdzewne Garnki
@joolekk: - 1ligowi kopacze
@JustKebab: - Dzikie Kebaby

Bardzo proszę o zgłoszenie się prezesów poniższych klubów, pozwoli to wołać Was przed rozpoczęciem następnej kolejki:
- Atomowe Szerszenie
- Kakaowi Żołnierze
- NiebiescyR

Kod dostępu do naszej Wykopowej 1 Ligi - e9bd3d03
Jeśli dołączycie, podajecie w tym wpisie nazwę swojego klubu, abym mógł wszystkich wołać przed kolejką oraz ustalić zwycięzcę.

Tag do śledzenia - #fantasy1liga

-----------------------------> Zapraszam również do udziału w Fantasy Ekstraklasa do śledzenia pod tagiem #fantasyekstraklasa <-----------------------------

Poprzedni wpis na ten temat
Poprzedni wpis na ten temat

Wołam ludzi z tagów, którzy mogę być zainteresowanie dołączeniem do zabawy.

#wislakrakow ( ͡° ͜ʖ ͡°) #resovia #arkagdynia #termalica #chojniczanka #chrobry #gkskatowice #gkstychy #gornikleczna #lkslodz #lks #odraopole #podbeskidzie #puszczaniepolomice #ruchchorzow #sandecja #skra #stalrzeszow #zaglebiesosnowiec

Oraz #pierwszaligastylzycia #pierwszaliga #1ligastylzycia #1liga #ekstraklasa #pilkanozna #fantasyliga
SpiderFYM - Wołam ostatni raz w ten weekend - następny raz będzie w czwartek/piątek, ...

źródło: comment_1657459374do1reMfb37tDMqKxnSlPor.jpg

Pobierz
  • 7