Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn Paweł znalazł pierwszą dziewczynę na 31 lvlu i wygląda to bardzo źle, aż smutno mi się robi jak na to patrzę
ex-julka co się już wyskakała na karuzeli owinęła go sobie wokół palca no i nic w tym dziwnego bo chłop nigdy cycka nie widział ani żadna kobieta nie była dla niego miła
dobrze zarabia i ta pijawka już się zabiera za jego majątek
miałem z nim dobry kontakt, ale julka chyba wyczuła co chce mu przekazać i zabroniła 30 letniemu chłopowi rozmawiać z członkiem rodziny, oczywiście posłuchał
chodźcie na divy panowie bo tak skończycie, #!$%@? jest warta max 300zł/h ani grosza więcej
#przegryw #blackpill #divyzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
Pobierz N.....u - Mój kuzyn Paweł znalazł pierwszą dziewczynę na 31 lvlu i wygląda to bardzo ...
źródło: comment_1657455772jeVPW1onZSErioiDQ25jFi.jpg
  • 58
@choochoomotherfucker: między tinderem a rynkiem matrymonialnym jest dużo silniejsza korelacja niż między wykopem a ogółem Internetu. tak samo twierdzenie, że w życiu nie liczy się wygląd to też mocno naciągane kłamstwo. Niestety jesteśmy tak biologicznie skonstruowani, że pociągają nas piękne rzeczy i nie ma co się denerwować na ten stan rzeczy tylko trzeba się z tym pogodzić. Jednakże nie można zakłamywać rzeczywistości mówiąc, że to nieprawda i wygląd się nie liczy
@jebluschytrus: Gdzie napisałam, że wygląd się nie liczy? Oczywiście, że jest ważny. Tyle że na tinderze widzisz tylko wygląd (a raczej zdjęcia, bo to jest różnica, ludzie lubią manipulować) i raz na ruski rok opis, a poznając ludzi na żywo, każdy może nadrabiać ewentualne braki w wyglądzie gadką, zachowaniem, osobowością itp. Nie zdarzyło Ci się nigdy tak, że po poznaniu bliżej jakiejś dziewczyny nagle stwierdzałeś, że w sumie jest fajna i
To powtórzę moje wcześniejsze pytanie - dlaczego chady miałyby uprawiać seks z przeciętnymi albo brzydkimi kobietami, skoro mają chętne wśród ładnych?


@choochoomotherfucker: bo te średnie dla takiego czada są ekstremalnie łatwe, męski popęd tak nie działa, że dopuszcza tylko osobniki 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taki czad traktuje przeciętną na tinderze jak darmowa roksa, kilka wiadomości i ma
o te ładne jednak trzeba się więcej starać
@NadmiarNiedoboru Nawet jeżeli bajt to ja wierze ze są takie sytuacje.
Znam podobna sytuacje z jednej starszej renki:

"Chlop" mial starego przyjaciela z rentą na choroby psychiczne i pojawiła sie baba (w innym kraju), podobno na nia wydawal kase. Nie wie o co poszlo ale po pewnym czasie ten przyjaciel nie chcial juz sie kontaktowac z chlopem po prostu przez tel. "nie chce z toba miec kontaktu". Zamartwiał się o co chodzilo
@choochoomotherfucker: chad jak ma ochotę por0chać to po prostu r0cha cokolwiek mu wpadnie w łapy. Baby 1/2 w klubie mogą polować na oskarków <7,8>/10. Nawet taki oskarek jak się #!$%@? shotami to zderży babę 2/5.
Oczywiste jest że samica 2/5 r0cha się rzadziej niż 3/5, ale w stosunku do 4/5 już niekoniecznie. Ładne laski, które nie mają dużego ciśnienia są bardzo selektywne, i zanim taka znajdzie chada <9,10>/10, to trochę mija.
@NadmiarNiedoboru: #!$%@? od tego konkretnego przypadku, ale zauwazylicie jak czesto ta sluzalczosc wobec kobiet jest domena polskich mezczyzn? Mieszkam za granica ladnych kilka lat a i tutaj poznalem obcokrajowcow z roznych rejonow europy I swiata i zawsze mnie uderza w jak wielki sposob polacy sie roznica od innych nacji tym nadskakiwaniem kobiet, byciem skrajnym pantoflarzem ktoremu zona na cos pozwala albo i nie, nawet kur..wa na spotkania ze znajonymi. najlepiej jak
@Dolanthesniffer: nie wziąłeś pod uwagę kobiet które miały długie związki 10 lat czy więcej. Więc nie zawsze ta bogata przeszłość będzie miała miejsce. Tylko problem z takimi jest taki że one chcą się wyszaleć a nie statkować nawet kosztem zostania samą do końca życia. Kobiety dużą uwagę do wyglądu swojego przykładają i można się odważyć powiedzieć że każda chce się wyszaleć, niektóre robią to za młodu inne póki jeszcze są ładne
@NadmiarNiedoboru: Jeśli to nie baiit (a śmierdzi nim na kilometr), to jest jakiś dzban, serio ja rozumiem desperację etc. Ale żeby dawać jakiejś kobiecie #!$%@?ć twój hajs, to jakieś nieporozumienie. Znajomy co jest programistą ma bardzo zdrowe podejscie, każdy płaci za wszystko. Tj jak jadą na wakacje to jak on zarabie 4 razy więcej od niej to płacą tak aby każdego bolało tak samo, tj za wakacje za 10k, on płaci
@r5678: związki 10+ bez dzieci i nie rozwódka?
Realnie nie potrafię określić jak częsta to może być sytuacja. Z jakiegoś powodu łapie mnie przeświadczenie, że związki do 30 nie są na tyle trwałe i ludzie jak się mają rozejść to się rozchodzą po max 4-5 latach. Ale faktycznie, może być zmiana pracy, delegacje, związek na odległość etc.
Nawet zakładając, że laska nie idzie się wyszaleć, to związek z beciakiem jest bardziej
@NadmiarNiedoboru:

a autyzm to on ma na 100% bo jest jak małe dziecko, zna się na 1 dziedzinie i nie wyłapuje żartów sytuacyjnych tylko wszystko odbiera bezpośrednio

Bankowo autyzm. Pracuję z takim gościem. Wie wszystko o autach, potrafi je naprawiać jak mało kto ale jednocześnie wszystko bierze na poważnie. Czasami ktoś zadzwoni w pracy zrobić prank a ten zamiast odłożyć słuchawkę, to daje się wkręcać i dyskutuje z jakimiś debilami. Tak