Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn Paweł znalazł pierwszą dziewczynę na 31 lvlu i wygląda to bardzo źle, aż smutno mi się robi jak na to patrzę
ex-julka co się już wyskakała na karuzeli owinęła go sobie wokół palca no i nic w tym dziwnego bo chłop nigdy cycka nie widział ani żadna kobieta nie była dla niego miła
dobrze zarabia i ta pijawka już się zabiera za jego majątek
miałem z nim dobry kontakt, ale julka chyba wyczuła co chce mu przekazać i zabroniła 30 letniemu chłopowi rozmawiać z członkiem rodziny, oczywiście posłuchał
chodźcie na divy panowie bo tak skończycie, #!$%@? jest warta max 300zł/h ani grosza więcej
#przegryw #blackpill #divyzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
Pobierz N.....u - Mój kuzyn Paweł znalazł pierwszą dziewczynę na 31 lvlu i wygląda to bardzo ...
źródło: comment_1657455772jeVPW1onZSErioiDQ25jFi.jpg
  • 58
To przykre i az śmieszne że wszystkie sukcesy innych musicie sobie tłumaczyć jako porażki. Kuzyn ma dziewczyne, to na pewno gold diggerka, kuzyn jest dobry w swojej specjalizacji, ma autyzm.


@Katiee: Niekoniecznie, golddiggerek w tym świecie nie brakuje - stąd się rodzą przyszłe beciaki.

Jeśli gość faktycznie ma jakiś lekki autyzm a do tego znalazł sobie jakąś klientkę to nic dobrego nie wróży dla niego.