Wpis z mikrobloga

@WOparachAbsurdu: pewnie wychodzi na zewnątrz i je trochę ziemi trawy a tam są przetrwalniki i spory robaków. To one. Przerabiałem to u swojego. Dostał taki niedobry lek, żółty, oleisty koszmarnie go nie lubił. Ale od tamtego czasu zdrowy jak ryba!
@balbezaur: @malinowa_chmurka: @pauleene: @Dirden: @agdybytak: @Neko-chan51: @Ulany_Utopiec: @JeszczeZyje: @Najsuru:
Boże co za gamoń.
Nic jej nie jest. Ma po prostu kosmiczne zatwardzenie xD 200g kupy w kocie. Na rentgenie wyglądało jakby miał urodzić ultra kabana… problem polega na tym, że kot nie ma innej opcji niż się napinać aż jej żyłki popękają. Dostała kroplówkę na oczyszczenie, mamy ją poić parafiną dla „poślizgu” i
WOparachAbsurdu - @balbezaur: @malinowachmurka: @pauleene: @Dirden: @agdybytak: @Neko...

źródło: comment_16574552035tPIArBOY9Ofx3EOGdHucO.jpg

Pobierz
@WOparachAbsurdu: spróbuj jej kupić u weta włókno w proszku albo gdzieś na necie. Mój kot miał to samo, był na samej mokrej, ale okazało się, że karma sama w sobie ma za mało włóknika. Odkąd zaczęłam dodawać włókno do karmy i podlewac wodą, wszystko zniknęło. Albo spróbuj powoli zmieniać karmę lub mieszać różne. Odstaw suche jeśli je. :) koty tracą aptety po czasie, kiedy nie mogą się załatwić.
@WOparachAbsurdu: przerabiałem to z kotem. Wyciskali z niej wszystko z godzinę. Uważaj z tą parafiną, też podawałem. Ale wyczytałem że sie taki kot zachłyśnie nią porządnie to nie da się jej usunąć z płuc i zwierzę pomału się dusi i umiera.
Ja od tamtego czasu zrezygnowałem z suchej karmy, tylko mokra i to robie jej ''zupe'' ciacham na gawałki i wlewam około setki wody. I już rok problem się nie powtórzył