Wpis z mikrobloga

@Djuk94: ale co ty porownujesz? Freak fighty do ludzi, ktorzy faktycznie wiedza o co w tym chodiz? Panika mu sie odpalila, pozycja praktycznie juz niemozliwa do wyjscia i zaczelo mu brakowac tlenu. Rafonix jest doskonalym przykladem, on to nawet na pierwsze ciosy odklepuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wicked93: Tłumaczę tylko, że jedną ręką nie było klepania (tylko nieudolna próba, która również mogła być spanikowanym machaniem ręką) - przy okazji, miał drugą rękę, którą mógł bez problemu klepać i jej nie wykorzystywał.

Ja wiem, że panika, emocje, brak doświadczenia - ale sędzia musi mieć widoczne klapanie, a nie tylko podejrzenie, że ktoś chce klepać i się poddać.
@haosek: ja rozumiem i mi tego nie musisz tlumaczyc xd Po prostu to sa freaki i raczej widac bylo, ze przynajmniej kilkukrotnie probowal #!$%@? w mate, ale do niej nie siegal. No coz, sedzia musi miec widoczne klepanie i prawie mielismy o jednego influencera mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a szkoda!
@wicked93: bardzo dobrze, ostatnio obserwowaliśmy odwrotny tręd, gdzie sędzie przerywał walke, jak zawodnik sie zachwiał czasami xD szczegolnie jak walczyly babki, klepanie to ma byc klepanie, potem taki pudzian jak po walce z różalem powie, ze on nie klepalł tylko markował cios xD jakoś to klepanie mu zajęło troche, odklepał pierwszy raz, odżył na chwile i przestal klepac, potem tak jeszcze 2 razy xdddd