Wpis z mikrobloga

Doczekaliśmy czasów, gdzie z większą empatią traktujemy zwierzęta niż #dzieci. Myślę, że to sprawka m.in. #500plus bo uprzywilejowanie jednej grupy społecznej wzbudza nienawiść u pozostałych. Chcę tylko napisać, że nie musimy uwielbiać dzieci, tego że krzyczą czy płaczą ale mały człowiek dopiero uczy się radzić sobie z emocjami, postępuje spontanicznie. Nie jest winny temu, że jeszcze nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie jak dorosły. Czy do psa macie pretensje że szczeka? Ogarnijcie się z tym hejtem.
  • 25
@ciemnienie: mówiłam wielokrotnie, zwolnijcie mnie z każdej jednej złotówki moich podatków które idą na wszystko co związane z dziećmi, porody, leczenie, szkoły, pensje nauczycieli, uczelnie, przedszkola, żłobki, bilety ulgowe, spotkania gminne, infrastrukturę dla dzieci i zużycie ogólnej infrastruktury przez sprawy związane z dziećmi. Gwarantuję że wyjdę na tym znacznie lepiej a ty znacznie gorzej. Trochę pokory to radzę żeby się w tobie znalazło, bo jesteś oczywistym beneficjentem tego systemu i ciągle
@Faraluch: nie wchodzi ci do tego malego móżdżka, że możesz mieć miliony na koncie, ale będziesz je mogła sobie wsadzić w d. jak nie będzie rąk do pracy przy twoim ciele. Ewentualnie przybędą tacy ludzie, którzy prędzej cie zabija i zabiorą twoje pieniądze, bo w ich kulturze stara cuchnąca baba dogorywa za chlewem, a nie rozkazuje mężczyznom. I nikt się za tobą nie wstawi, bo będziesz sama, słaba, chora. Więc, z