Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej mirki co jest.. założyłem konto chada na #tinder ale takie żeby wyglądało jak 100% real, z jakimś normalnym opisem, z wzrostem 186 (lokalizacja moja czyli top3 największe miasto PL) i nie mam powodzenia xD okej mam dużo lajków i par ale kontakt urywa się prawie tego samego dnia..
Spostrzeżenie 1. witają się pierwsze, ja odpisuje i na tym koniec rozmowy (boty?)
Spostrzeżenie 2. rozmowa szybko się rozkręca bo laska zaangażowana i w środku rozmowy nagle cisza od tego momentu lub para usunięta (żadne wrażliwe tematy itp)
Spostrzeżenie 3. Zainteresowanie głównie od grubych kobiet. Piszą i są pewne siebie jakby były przekonane, że ten chad to właśnei ich poziom. Zero kompleksów czy zastanowienia xD
Spostrzeżenie 4. Gdybym faktycznie był chadem to byłoby mi ciężko znaleźć atrakcyjną kobietę. Jednak większość to takie naciągane przeciętniaczki, które próbują nadrobić swoją atrakcyjność typ że odsłonią kawałek ciała, filtrami czy mocniejszym makijażem. Te najatrakcyjniejsze to Ukrainki (o ile to nie fejki)
Spostrzeżenie 5. Nawet spora część chciała przejść na whatsapp żeby dać mi podejrzanego linka xD

Wniosek 1. It's over nawet dla chada xD
Wniosek 2. Im więcej eksperymentów tym lepiej. Najlepiej żeby ta apka przestała istnieć i ludzie się do niej zniechęcli albo powstała jakaś alternatywa dla tego śmietnika xD


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c94aa1ae99221d0375210d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ej mirki co jest.. założyłem konto ...

źródło: comment_1657364030FLCdPXj65i9KPU1PkPJHiY.jpg

Pobierz
  • 17
@choochoomotherfucker: nie, to znaczy że

A) chad przesuwa wszystko jak leci a potem selekcjonuje i wybiera najlepsze juleczki
B) chada swędzi pała i zarucha byle co byle była blisko i szybko dała bez męczenia dupy
C) chad to fejkowy profil Mireczka prowadzącego eksperymenty.

No ale to wystarczy żeby podbudować ego takiej mychy. #!$%@? z tym że tego chada na oczy nie zobaczy bo nie istnieje albo rucha w tym czasie top
Spostrzeżenie 1. witają się pierwsze, ja odpisuje i na tym koniec rozmowy (boty?)

Spostrzeżenie 2. rozmowa szybko się rozkręca bo laska zaangażowana i w środku rozmowy nagle cisza od tego momentu lub para usunięta (żadne wrażliwe tematy itp)


@AnonimoweMirkoWyznania: mam to samo, 300++ par a nawet nie da się ustawić z p0lką żeby ją wystawić na spotkaniu, masakra.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi przy 190cm, powodzeniu u często najladniejszych kobiet na tinderze ciężko jest cokolwiek wskórać, nawet potrafi nawet taka napisac 1, podkręcić rozmowe - ja podłapuję i dorzucam lekko - i nagle rozmowa się urywa, to samo sie działo gdy udawałem niedostępnego ETC. Nawet milfy 30-40 lat potrafią już wybrzydzać, podczas informacji, że mam 21cm potrafi się na 30 min podniecić na chacie, ale do spotkania daleka droga zawsze. Niby chodzi