Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć nagranie rozmowy mateu z obsługą sklepu która mi poleca nowy ala tablet xD Ło Baben ja zawsze myślałem, że on sam wybiera ale akat takie gowno to ktoś musiał mu doradzić xD
#bonzo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1000zl mi by było zal wydać a taki mateu to lekka ręką wydaje na gowno xD w tej cenie by miał nibtendo slycz albo xbox series s xD lepiej kupić tablet z 4gb ramu bo już nawet nie mam pomysłu do czego to się przyda xD
  • Odpowiedz
@The_Rainman: i procesor z 2018 średnio-nisko klasy. Za tą cenę to zmarnowane pieniądze. Za 1000zł to kupiłby PS4 z grami. A takto #!$%@? ze on i kobra nie grają w gry. On już w ostatnim miesiącu #!$%@?ł półtora tysiąca na elektro śmieci z których ma zero użytku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wypocinyproductions: @BrzozaNaWynos: @The_Rainman:

Już na strymie (nagranym jawnie z ukrycia) z kupowania kuchenki widać było jaki Tiger jest obsrany przy kontakcie z obsługą sklepu. On sobie da wcisnąć każdy szmelc, który mu się ładnie zaprezentuje.

Tablet idealnie będzie pasował do nigdy nie podłączonej drukarki, raz użytego opiekacza, kamerek kopro K4, czy super tłuszczowej frytownicy.

Poza tym, to już chyba z 6 tablet który odwiedził Mineralną 3
  • Odpowiedz
@The_Rainman: "doradcy" z elktromarketow nie mają cienia skrupułów do wciskania nieogarom szmelcu. Mają płacona prowizje od sprzedanych urządzeń.
Pamiętam jak kupowałem konsole z TV to gościu od telewizorów opowiadał takie głupoty, że powstrzymywała się od śmiechu. Oczywiście miał wyszyte logo Philips na koszuli i usilnie mi wciskał TV tejże marki, nawet próbował mi wmówić, że w droższym i lepszym Samsungu nie ma pewności czy będzie działał internet, bo tyko Philips
  • Odpowiedz