Wpis z mikrobloga

Następna zabawka w kolekcji, więc się chwalę.

CineLog35 Performance - mała bestyjka, lata się płynniej niż moją 5" na stockowych pidach, a najlepsze jest to, że używa dokładnie tych samych baterii. Szkoda tylko że zielone osłonki są domyślne.

Jakby ktoś był zainteresowany to lepiej kupić u producenta, polska cena (nawet za PNP) to jakiś śmiech na sali (ʘʘ)


I mam takie przemyślenie. Nie dziwie się, że domniemany cinewhoop od DJI ma mieć czujnik wysokości - jak potrafię dość płynnie operować yaw/roll/pitch, tak throttle jakby był #!$%@?.

#drony #fpv
Pobierz sirgorn - Następna zabawka w kolekcji, więc się chwalę.

CineLog35 Performance - ma...
źródło: comment_1657309758luwfFyocxQeBt0whgdJaoK.jpg
  • 2
@sirgorn: Planuję zmienić mojego podstarzałego już Beta 95X na właśnie takiego Cineloga lub na nowego Pavo, bo też wygląda w ten deseń. A co do zakupów - jak zamawiałem z iFlighta dwa VTXy 500ki to mi napisali, że stock się wyczerpał i czy mogą dać zamiast tego dwie 800tki :D Oczywiście za tę samą cenę ;)

Co do throttle - cinewhoopy są bardzo czułe i wymagające, więc albo zmień sobie zakres
@Peter_Mountain: nie ma pavo35 co nie? bo często na insta go widzę, ale chyba 25/30 - dlatego pewnie go nie brałem nawet pod uwagę, bo cineloga zestawiałem tylko z protekiem 35. Chociaż teraz chyba takie czasy, że cokolwiek nie kupisz to będzie latało dobrze. BetaFlight 4.3 mvp

to mój pierwszy cinewhoop, muszę się po prostu nauczyć płynnie operować throtlem, ustawiłem sobie preset ratów od 533 (nie liczy się do throttla) i