Wpis z mikrobloga

@noHuman: pytanie kto bedzie tego wlasiciclem, marki znaku itd Ty czy sprzedawca


@dobrowolskii: To powinno być odwrotnie zależne od mojego procenta z marży ale fakt trzeba się zastanowić jaka jest procedura na wypadek zakończenia współpracy.
  • Odpowiedz
@noHuman aha, tak, ktoś wejdzie w taką dziwną 'spółkę' w której domena będzie Twoja, powodzenia w szukaniu. Jedyne możliwe rozwiązanie to znaleźć kogoś z hajsem kto nie ogarnia i założyć spółkę z odpowiednimi udziałami itp
  • Odpowiedz
aha, tak, ktoś wejdzie w taką dziwną 'spółkę' w której domena będzie Twoja, powodzenia w szukaniu.


@debenek: @Wychwalany: @dobrowolskii: @jerry_owies: Ja mam pojęcie o programowaniu web, potrzebuje portfolio i trochę doświadczenia w ecomoerce w realnych warunkach. jakie warunki były by korzystne dla obu stron myślicie?
  • Odpowiedz
@noHuman ty zrobisz przepiekny sklep i skuteczny marketing a sprzedawca to oleje bo mu wystarczy 3k/mc i będzie ograniczał sprzedaż żeby nie narobić się.

W drugą stronę ty zrobisz kijowy sklep i zmarnujesz kasę na marketing a sprzedawca zatowaruje się na miliony i będzie w dupie

Najlepsze rozliczenie to za konkretną robotę
  • Odpowiedz
@noHuman:

Kodowanie, serwer, obróbka grafiki,domena i pozycjonowanie po mojej stronie


I utrzymasz tych wszystkich ludzi z tego 1%? ( ͡°
  • Odpowiedz