Wpis z mikrobloga

To teraz nieźle możemy sobie poinwestować na amerykańskiej giełdzie, przy dolarze, który zaraz będzie kosztował 5 zł.


@artur-hemingway: Ale to może doprowadzić do pogłębienia recesji w USA jak cały świat przestanie wrzucać kasę w ich giełdę albo ograniczy import z USA z racji drogiego dolca XD Więc też nie wiem czy to aby dla nich takie dobre.
To teraz nieźle możemy sobie poinwestować na amerykańskiej giełdzie, przy dolarze, który zaraz będzie kosztował 5 zł.


@artur-hemingway: No ale zyski też są w dolarach, więc więcej zarobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja już nie mam bladego pojęcia co mam robić z tymi pieniędzmi, waluty drogie, recesja, złotówka zeszmacona, inflacja, niskooprocentowane lokaty, no bez jaj, przecież wszystko połączyło się w tym samym czasie XD


@artur-hemingway: GPW jest tanie
j kuli nie mam, po prostu co złego dla sektora mogło się stać to się stało, wycena jest bardzo niska i jak przyjdzie o


@DubKidz: Zapomniałeś o ryzyku wprowadzenia podatku od nadwyżki zysków. Wtedy dopiero będzie wodospad. Ale ryzykować można.
@koleczko: nie zapomniałem, właśnie jest to kolejny negatywny news oprócz wakacji kredytowych, który powoduje bardzo niskie wyceny. Nawet jak to uchwalą to gdzie wg Ciebie spadnie takie pko? 20? (podaje pko jako jeden ze stabilniejszych/większych, ale tyczy się to całego sektora)