Wpis z mikrobloga

Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę wszystko - wiedza, refleks, trzeźwe i szybkie myślenie, strategia. Czasami nawet dzisiaj jak mi się nudzi oglądam sobie na youtubie całe odcinki, jakiś gościu wrzucił wszystkie 208 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówi się, że dzisiaj coraz mniej ludzi ogląda telewizję bo wypiera ją internet, a powód może być inny. Po prostu brakuje fajnych, wartościowych programów
#telewizja #gimbynieznajo #awanturaokase
Lolenson1888 - Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę...

źródło: comment_1657255562B0ssZPHDR0BnKRjUgHx4hJ.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lolenson1888: Był jeden problem z tym teleturniejem który mi nie odpowiadał- moment w którym jedna drużyna #!$%@?ła druga i stan konta był np. 1 000 vs 12 000 i Ibisz mówił "No to dorzucam do puli jeszcze 11 tysięcy i słucham państwa

W efekcie pierwsza drużyna często wygrywała chociaż nie powinna
  • Odpowiedz
No i to slow motion z licytacji, kto pierwszy otworzył mordę xdd


@Stallion45: ale nie było ściągnięte @JaTuTylkoNaMoment: bo dziś wszystkie te serieale robi jedna firma i chyba w barwy szczęścia (ten o lekarzach) pojawił się house grany przez żebrowskiego xP
  • Odpowiedz
@ArmaturaGramatura: PiS PiSem, ale prawda jest taka, że jedynie TVP ciśnie teleturnieje najbardziej ze wszystkich stacji telewizyjnych: 1 z 10, Va banque, Koło fortuny, Familiada, Giganci historii, strać milion (xd), jakieś krzyżówki... A poza nimi to tylko TVN ma Milionerów, których bardziej #!$%@?ć się nie dało xd

Co do samej "Awantury..." to nie wróci głównie za sprawą Niny Terentiew, która po prostu nie jest zainteresowana produkcją teleturniejów i robi jakiś
  • Odpowiedz
Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę wszystko - wiedza, refleks, trzeźwe i szybkie myślenie, strategia.


@Lolenson1888: Byłem uczestnikiem, chyba nawet kapitanem drużyny :)

na youtubie całe odcinki, jakiś gościu wrzucił wszystkie 208


@Lolenson1888: O to się muszę poszukać
  • Odpowiedz
Mogliby ograniczyć liczbę uczestników do 3 na drużynę, Krzysiu chętnie by dalej poprowadził teleturniej. Polsat w tym momencie nie ma żadnego teleturnieju, ten jeden mogliby reaktywować.
  • Odpowiedz
Zrób AMA


@majonez-grochen-troll: AMA to mógłby Ibisz zrobić ;)

Z takich różnic "prawda faktu a prawda ekranu", to np. w telewizji widać było presję czasu na udzielenie odpowiedzi, chyba nawet jakiś czas się odliczał.
W rzeczywistości myśleć można było dłużej, dopiero później Ibisz
  • Odpowiedz
Jeszcze chyba kategorie pytań tak naprawdę nie były losowane z koła, a wybierane na podstawie testów wiedzowych przeprowadzanych przed odcinkiem - tak żeby wybierać te kategorie gdzie wszyscy czują się mocni żeby były zaciekłe licytacje


@hellfirehe: Nawet w telewizji to było widać, czasami jak była II runda to pokazywali koło z I rundy. Podobno najbardziej manipulowali tak z Rozmaitościami ze świata (żeby akurat na ten odcinek przyszedł gość, co ma
  • Odpowiedz
Byłem kiedyś na evencie firmowym prowadzonym przez Ibisza. Event zamknięty dla firmy prywatnej. Razem z organizatorem Ibisz odtworzył awanturę o kasę. Wyszło to naprawdę super. A sam Ibisz jest spoko gościem. Spotykałem go przy okazji organizacji innych eventów i zawsze był mega miły dla wszystkich.


@pennywypyry: Potwierdzam. Swego czasu miałem okazję poznać z racji mojego ówczesnego zawodu. Świetny gość.
  • Odpowiedz