Wpis z mikrobloga

Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę wszystko - wiedza, refleks, trzeźwe i szybkie myślenie, strategia. Czasami nawet dzisiaj jak mi się nudzi oglądam sobie na youtubie całe odcinki, jakiś gościu wrzucił wszystkie 208 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówi się, że dzisiaj coraz mniej ludzi ogląda telewizję bo wypiera ją internet, a powód może być inny. Po prostu brakuje fajnych, wartościowych programów
#telewizja #gimbynieznajo #awanturaokase
Lolenson1888 - Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę...

źródło: comment_1657255562B0ssZPHDR0BnKRjUgHx4hJ.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Pamiętam ten dzień, gdy pierwszy raz zobaczyłem urywek z programu ze słynnym "panem Piotrem". Niewiele mi brakowało do udławienia się ze śmiechu, niemalże turlałem się po podłodze (ʘʘ)

Ten typ to legenda xDDDDD
Blackbeard121 - @Lolenson1888: Pamiętam ten dzień, gdy pierwszy raz zobaczyłem urywek...
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: uwielbiam ten teleturniej, zawsze z tatą oglądaliśmy i tylko czekaliśmy, aż ktoś wylosuje "Wędkarstwo" albo ta kategoria, gdzie dostawali przedmiot i mieli odgadnąć, do czego to służy :D
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: najlepsze, że największą popularność zyskał dobrych kilka lat po pierwotnej emisji. Pamiętam jak w latach szkolnych w wakacje było oglądane rankiem na Polsacie 2 i komentowane SMS-ami z kumplem xD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 oj typowo się nie zgodzę, właśnie to targowanie się z graczem i kunszt z jakim Pan Krzysztof dosłownie zawsze wychodził na swoje omamiając gracza i owijając go wokół swojego palca sprawiały że dla mnie był najlepszym polskim prowadzącym teleturnieje gościem

Też są wszystkie na YT, polecam.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Mam dla Was ciekawą informację.

Takie teleturnieje nie będą powstawać już w TV komercyjnej typu Polsat czy TVN.

Pytacie czemu?

Ponieważ zmienił się profil odbiorców. Obecnie inteligentni ludzie nie oglądają telewizji. Widzami telewizji pozostali tzw. średniacy, dla których najlepsze są bezmózgowe programy typu "Hotel Paradise" albo "Rolnik szuka żony" i w ten target już zawsze będą uderzać telewizje komercyjne oraz Telewizja Polska, która jak każdy wie jest zmanipulowana przez PiS
  • Odpowiedz