Wpis z mikrobloga

Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę wszystko - wiedza, refleks, trzeźwe i szybkie myślenie, strategia. Czasami nawet dzisiaj jak mi się nudzi oglądam sobie na youtubie całe odcinki, jakiś gościu wrzucił wszystkie 208 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówi się, że dzisiaj coraz mniej ludzi ogląda telewizję bo wypiera ją internet, a powód może być inny. Po prostu brakuje fajnych, wartościowych programów
#telewizja #gimbynieznajo #awanturaokase
Lolenson1888 - Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę...

źródło: comment_1657255562B0ssZPHDR0BnKRjUgHx4hJ.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Awantura o kase, Miliard w rozumie, 1 z 10 czy Dzieciaki górą - chyba lepszego zestawienia teleturniejów nie mogliśmy sobie wymarzyć. Szkoda że zostało tylko 1 z 10, chociaż Milionerzy trzeba przyznać też trzymają poziom
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: nie do konca tez fajny bo nie kazdy lubi darcie mordy. Licytacje moglyby sie tez odbywac bardziej cywilizowanie ale wiadomo telewizja to show must go on. Ale pytania fajne czasem byly i np ogorek w czarnej skrzynce tez spoko.
  • Odpowiedz
no i te przeróżne strategie przy licytacji, słynne slowmotion, opcja zakupu czarnej skrzyni i legendarna kategoria Wędkarstwo (ʘʘ)


@zapalki: Kategoria wędkarstwo była zajebista. Pamiętam, że w jednym odcinku była gruba licytacja o pytanie z tej kategorii, bo trafiło się dwóch wędkarzy. Zwycięzcy odpowiedzieli poprawnie na pytanie (wiem, bo jestem wędkarzem xD), ale odpowiedź błędnie uznano za złą xD
  • Odpowiedz
Pytanie było "jak inaczej nazywa się sznur muchowy". Padła poprawna odpowiedź "linka", a Jidysz podał błędną "plecionka". W dodatku wygrani w licytacji kupili podpowiedź i wybierali między tymi dwiema xD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Nie do końca się zgodzę, że nie ma fajnych programów. Lubię obejrzeć czasem TV, co jest dość rzadkie przy moim 31lvl, ale tak na szybko to programy Kossakowskiego są całkiem fajne, Ninja Warrior, Kanapowcy czy klasyki w stylu 1 z 10 bądź Milionerzy. TV jednak obecnie ma konkurencje w postaci szeroko pojętego internetu, gdzie w latach 90 czy '00 w Polsce dla wielu internet był abstrakcją, albo dopiero raczkował.
  • Odpowiedz