Wpis z mikrobloga

Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę wszystko - wiedza, refleks, trzeźwe i szybkie myślenie, strategia. Czasami nawet dzisiaj jak mi się nudzi oglądam sobie na youtubie całe odcinki, jakiś gościu wrzucił wszystkie 208 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówi się, że dzisiaj coraz mniej ludzi ogląda telewizję bo wypiera ją internet, a powód może być inny. Po prostu brakuje fajnych, wartościowych programów
#telewizja #gimbynieznajo #awanturaokase
Lolenson1888 - Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę...

źródło: comment_1657255562B0ssZPHDR0BnKRjUgHx4hJ.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: Też ich lubiłem, ale widać było wyraźnie, że Ibisz od początku ich faworyzuje. Nie wiem, czy to nagroda za pokonanie drużyny zawodowych graczy czy po prostu byli tak sympatyczni, że Ibisz ich zbyt polubił.

Chociaż na usprawiedliwienie Ibisza mogę napisać, że w drużynie mistrzów był strasznie bóldupiący Włodzimierz Piasecki, który strasznie nie mógł przeboleć, że kapitan drużyny pomylił się w licytacji, co pogrążyło drużynę.

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@eugeniusz_geniusz: prawda jest taka że 1z10 też zdziadzial i żadne peany nad Panem Sznukiem (który wcale nie zdziadzial) tego nie zmienia.

Coraz mniej pytań technicznych i naukowych, coraz więcej o religie, historia to powoli się robi historia chrześcijaństwa. Nawet moja mamuśka zaczęła na to narzekac że to nie to samo co kiedyś.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Wszystko było świetne: energiczny prowadzący, wielość kategorii pytań, element losowy (na kole i w skrzyniach), różnorodne drużyny, mistrzowie z klasą, targowanie się o podpowiedź, licytacje, VAR, win streaki, pojedynki, szansa na wygranie kasy nawet po porażce
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: zastanawia mnie, dlaczego jeszcze nie wznowili emisji tego programu? Teraz wszystko leci na nostalgii - powrót Frugo, bajki Disneya w nowych wersjach, kontynuacje filmów sprzed lat itd.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Przecież podobny jest Va Banque, tam też refleks, wiedza, umiejętność kojarzenia i ryzyko są ważne. Awantura miała tą jedną wadę, że padało mało pytań. Ogólnie jeśli chodzi o "misyjność" TV to powinny lecieć cały czas teleturnieje i dokumenty xD
  • Odpowiedz
Mój nauczyciel był w tym programie, odpadli na pytaniu z jego dziedziny. Zawsze jak ktoś pytał o AOK odpowiadał „każdy jest mądry przed telewizorkiem, w domku. A pójdź tam i rywalizuj to ciekawe jak wypadniesz”. Wspaniały program to był ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 wspaniały to był program, nie zapomnę go nigdy. Zapamiętałem odcinek w którym drużyna przegrała finał ale wylicytowali czarną skrzynkę, i na pocieszenie dostali cztery motocykle Harley Davidson. Na tamte czasy, to kupa kasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lolenson1888: ze dwa lata temu pojechałem na Suwalszczyznę na wakacje w totalną dzicz poza wszelką cywilizacją i w domku było kilka programów w tv w tym polsat2 i namiętnie oglądałem to godzinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz