Wpis z mikrobloga

helou,
poszukuję architekta do adaptacji gotowego projektu z okolic Stalowej Woli. Budowa w Pysznicy.
potrzebuje:
- lekkie zmiany w projekcie (okna, taras).
- doradzenie w zaprojektowaniu przydomowej oczyszczalni, źródła ogrzewania, studni głębinowej
- pomoc przy papierokogii i pokierowanie co dalej.

Zależy mi na konkretnej osobie

#stalowawola #podkarpacie #budowadomu
  • 15
@jaboleq93 Marek Gierulski czyli chyba biuro projektowe Arlex. Kompleksowo od A do Z. Nie mam pewności co do doradzania przy źródłach ciepła/oczyszczalni. Tutaj raczej proponuje np. WBP Instal i na podstawie tego co im wyjdzie adaptacja rozwiązania u architekta. Ale może i on robi takie doradztwo, tego nie wiem
@jaboleq93: jak będą robili ci przydomową oczyszczanie to pilnuj tych dzbanów żeby rury drenażowe rozrowadzili płytko bo jak dasz za głęboko to szambo będzie ci szło prosto w wody gruntowe. Jak będziesz miał studnię to będziesz to szambo pompował z powrotem na dom. Ważne jest też aby nie zrobić szamba pod prąd w stosunku do studni - chodzi o kierunek w którym płyną wody gruntowe. Ogólnie robię studnie oraz nawadnianie trawników
@FejsFak: miałem gościa, który brał 180zł i ślad po nim zaginął; miałem gościa co brał 190zł, przyjechał, #!$%@?ł skrzynkę prądową i wysiadła faza na całej ulicy; za 200zł nie odbiera telefonu od miesiąca. Ci porządni, z renomą biorą 250zł... Mam budowę za Babiczkami, więc dobra strona miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FejsFak: właśnie rozmawiałem z gościem od studni i ten już rozbił bank... 270zł + materiały + studzienka (około 2,2k), a z fakturą to będzie jeszcze drożej. Ja to #!$%@? chyba se beczkowóz wynajmę, bo kogoś tam nieźle pogięło.