Wpis z mikrobloga

Czwartek, po prostu czwartek mamy i już prawie piątek. Czyli super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki ostatniego pojedynku

Przyznam się, że postawiłbym duże pieniądze na kauczuk, który przegrał w tym starciu. To jednak nasza kuleczka Duszek okazuję się zwycięzca i fani Naruto będą chyba lekko zawiedzeni. Stosunek pojedynku 84 głosów (66.14%) vs 43 głosów (33.86%) a no i śmiesznie wyszło, że jeden z użytkowników miał takiego właśnie podobnego duszka na avatarze ()

Zanim zacznę pojedynek chciałbym zacytować jednego z fanów.

"Póki co większość jest super, takich przeciętnych kałczuków to jeden czy max dwa były. A pomidorek pierwsza klasa"

fajnie, że się wam podoba [ przynajmniej części ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ]

para 8

Po lewej, Kauczuk Łapacz Snów - (ang. dreamcatcher lub dream catcher) – amulet niektórych plemion Indian z Ameryki Północnej. To tak bardziej fachowo, a tak od siebie dodam, ze sam taki mam do dziś i strasznie je lubię. Polecam sobie coś takiego założyć w pokoju bo śliczne to naprawdę. A wracając do świata kauczuków to mamy tutaj niesamowicie cienkie elementy, które były na pewno trudne do zrealizowania. Trochę przypomina mi kauczuk pentagram. Tło jest niezmienione, ale pasuje jak ulał!

Po prawej Kauczuk Donut - No i znowu bawimy się perspektywą, mamy tutaj na kuli efekt głębi, a mianowicie środek uroczego ̶p̶ą̶c̶z̶k̶a̶ Donuta, kurde myli mi się to naprawdę XD Kolory się błyszczą a wzór powoduję ochotę na coś słodkiego. Bodźce po prostu szaleją!

Dziękuję za oddanie głosu.
Jesteśmy dokładnie w połowie pierwszego etapu, bawimy się dalej ()

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525
@wypalony
@Bramborr
@Krokiruks
@XkemotX
@piegu92
@futrzakos
@nihilistyczna_paruwka
@NaCl
@PiesRzodkiewka

Instagram Autorki Kauczuków

https://instagram.com/olga_suchorska?igshid=YmMyMTA2M2Y=

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Czwartek, po prostu czwartek mamy i już prawie piątek. Czyli super (...

źródło: comment_1657191925DqCjR2oMz2HM3k7OZ9S1FM.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Łapacz Snów 31.4% (27)
  • Po prawej, Donut 68.6% (59)

Oddanych głosów: 86

  • 11