Wpis z mikrobloga

@venividi: Dołączę się do wątku - gdzie się podział metal w ostatnich latach? Odpalam sobie jakąś playslistę na Spotify, a tam takie wrażenie, że agonia zaczęła się jakieś 10 lat temu, a po 2015 nie powstał żaden hit.
Nie chodzi mi o jakiś tru metal, tylko takie trochę cięższe kawałki, co byłyby melodyjne.
  • Odpowiedz
@venividi Ja się tylko uśmiecham z tego powodu, fajnie że młodzi ludzie poznają w taki czy inny sposób muzykę którą lubię na co dzień ;) A takich pseudo TRÓ METALI SŁUCHAJĄCYCH METALU ZANIM JESZCZE POWSTAŁ METAL 666 HEIL SATAN POMPUJĘ ROWER DLA SZATANA to w sumie walić, to tylko muzyka, jak dobra by nie była moim czy czyimś zdaniem, można jej słuchać tak jak każdego innego gatunku, w pewnym wieku już
  • Odpowiedz
Przepraszam, czy ja coś przeuszyłem? Co tam było metalowego? Britneyllica?


@JoBackManhorse: #!$%@?, przepraszam tru metalowca, że ktokolwiek śmiał napisać słowo "metal" w kontekście Metalliki XD
  • Odpowiedz
@venividi: Miałem taki sam ból dupy jak keto stało się bardziej popularne ostatnimi czasy xD. Bo fakt, głupie jest triggerowanie się o to, ale jednak boli jak ci ktoś napisze "kiedyś minie ta moda na keto i wrócicie do węglowodanów" xD
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: No nie wiem. Słucham metalu od 85r, jeżdziłem na koncerty, jakoś nie przypominam sobie by ktoś mi coś wciskał. Może miałeś pecha i zdarzyło Ci się trafiać na wyjątkowych dzbanów? Fakt że słucham metalu nie uczynił mnie głuchym na inną muzykę, podobnie jak wielu moich znajomych z dawnych czasów słucham muzyki klasycznej, jazzu, rocka, ambient, szeroko rozumianej muzyki elektronicznej itd. Metal na pierwszym miejscu ale nie wyłącznie metal.
  • Odpowiedz
itt ludzie nieironicznie podniecają się kto jakiej muzyki słucha

właśnie leci u mnie z głośniczków cenzoset, potem puszczę matę, potem workout mix z hotline miami, potem piosenki od accantusa, może gdzieś wcisnę teh1234 i na koniec, przed snem, puszczę sobie jakieś lekkie disco polo na wysranie i w żadnym z tych wypadków nie iteresuje mnie czy ktoś tego słucha czy cały świat
  • Odpowiedz