Wpis z mikrobloga

no bo przecież metal już nie może mieć nowych fanów


@LubieGroszek: Nie wiem co mnie bawi bardziej. Ból dupy o to że ktoś słucha tego co ja na fali popularności serialu czy chwalenie się tym że się słucha metalu od 2017, jakby to było jakieś osiągnięcie XD
  • Odpowiedz
@venividi: sam słucham rocka, metalu, ale nie lubię obracać się w gronie metalowców. To są tak #!$%@? ludzie, że będą innym na siłę wciskać swoją ulubioną muzykę bo myślą, że tylko jeden gatunek muzyki jest słuszny. Nie dopuszczają do siebie wiadomości, że ktoś zwyczajnie może słuchać czegoś innego niż metal.
  • Odpowiedz
@CrystalDizzy: może się jednak rozleje a jakimś procencie na młodych i zarazi ich jak nas te 30 lat temu :) Ważne że przez obecnośc w takich mega produkcjach jest szansa na zapoznaje sie z rockiem metalem przez szeroką publiczność która na codzień raczej nie ma z tym styczności. I.. nagle się podoba.
  • Odpowiedz
@CrystalDizzy ja poznalem 'skillet-energy i last resort od papa roach jak byłem chyba jakoś w 4 podstawówce i od tamtego czasu jaram się metalem, nu metalem, rockiem. Ale jestem otwarty i elastyczny na muzykę, rave, psy-trance, real techno.
  • Odpowiedz