Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurin: przecież testosteron jest tak tani, że na nim nikt nie oszukuje. Co najwyżej stężenie może być niższe, niż podawane.
Poza tym, nie wchodzisz na przypadkową stronę i nie zamawiasz substancji, tylko najpierw robisz research, skąd warto zamawiać - tak samo jak ze wszystkim.
@Red_Ducc: Ciekawe czy jest tak tani że jest produkowany w sterylnych warunkach, że wszystkie substancje pomocnicze, konserwanty etc nie są szkodliwe. To jest ciekawe że w przypadku szczepionek które są przebadane i dopuszczone wzdłuż i wszerz ludzie dostają piany na pysku, natomiast byle gówno z netu śmiało pakują w dupska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurin: ta, bo wszyscy sterydziarze to ludzie, którzy myślą, że szczepionki są niebezpieczne. Wydupcaj stąd kowidziarzu, jeszcze tylko takich jak ty tu brakowało xd
@Red_Ducc: Przecież nie piszę że wszyscy, po prostu bawią mnie takie przygłupy jak ty, nie zdające sobie sprawy z możliwych konsekwencji swoich durnych życiowych decyzji
@Red_Ducc: Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością że świata widziałem więcej niż ty. Poczekamy za 20 lat jak będziesz piszczał u kardiologa że pompka przedwcześnie szwankuje.
@hurin: Może świata widziałeś(nie wiem, nie obchodzi mnie to), no ale mimo że czegoś nie znasz i nie widziałeś, nie przeszkadza ci się wypowiadać tonem eksperta :)