Wpis z mikrobloga

@genkamyk: I to jest dramat. Usunąłem swój dość emocjonalny wpis z wczoraj. Wyszedłem z piwnicy i zobaczyłem jak żyją ludzie w PL. Jest źle, idzie gorzej i naprawdę się tego przestraszyłem, bo nie wiedziałem, że jest aż tak. Jak dla mnie Glapcio może nawet te stopy zachować/podnieść o 0,25. EBC powinien ruszyć dupę, bo Polska dostaje rykoszetem od strefy EURO. Powinniśmy zrobić coś, żeby to nasze podwórko było do przeżycia dla
@panstolec: Z żoną razem chodzimy na zakupy i raz ona płaci raz ja. W takiej sytuacji zawsze to drugie wrzuca przy kasie jakiś shit tak dla beki, typu zapas baterii na 3 lata albo pół kartonu batoników bo się będą kończyć niedługo. Jak baba przed nami nagle zostawiła polowe zakupów to się skończyło głupkowanie bo były to naprawdę podstawowe rzeczy, może poza mrożoną pizzą
@wiem_wszystko: jeżeli teraz masz problemy z spłatą kredytu bo przekracza znacząco twój budżet to są mechanizmy wspierające kredytobiorcę np. Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Za chwilę będziesz miał wakacje kredytowe tylko jak je weźmiesz to nie zapomnij #!$%@?ć hajsu na wakacje w turcji czy tam egipcie albo na inne pierdoły.